Elektrické kartáčky nabízejí dětem zábavu a přináší ty nejlepší výsledky

Elektrické kartáčky nabízejí dětem zábavu a přináší ty nejlepší výsledky

Čištění zubů je aktivita, kterou nemá v lásce skoro žádné dítě. Jak je ale motivovat k tomu, aby to pro ně byla zábava? Zapomeňte na klasické zubní kartáčky a zkuste elektrický kartáček. Máme pro vás tip na elektrický kartáček Oral-B Junior 6+ pro děti od šesti let.Jestliže přemýšlíte, který typ elektrického kartáčku svým dětem koupit, doporučujeme jeden z modelů z nabídky značky Oral-B, která se na jejich vývoj specializuje již dlouhá léta. Vyvíjí nové technologie a daří se jí to. Elektrické zubní kartáčky Oral-B Junior 6+ mají veselé barvy, což děti může motivovat k čištění. Děti navíc získávají zdravé návyky na celý život. Tento dětský elektrický zubní kartáček má extra měkká vlákna.
„Je klinicky ověřeno, že zubní kartáčky Oral-B disponují krásně měkkými vlákny, která jsou šetrná k zubům
a dásním, a přitom odstraňují více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček,“
potvrzuje dentální hygienistka Jana Norkin. Zabudovaný časovač učí děti dodržovat ony minimální 2 minuty čištění, jak doporučují zubní lékaři. Každých 30 sekund je zároveň upozorňuje, aby si začaly čistit jinou část ústní dutiny.

Kartáček se vyrábí ve dvou barvách – fialové a zelené. Tak který si vybere právě váš malý školák?

 

Především děti v tom nižším věku navíc ocení i chytré propojení kartáčku s chytrým telefonem. Aplikace Oral-B Disney Magic Timer obsahuje rozhraní, které bude děti bavit a pomůže jim s čištěním zubů tak, jak doporučují zubní lékaři. Aplikaci zdarma stáhnete do svého chytrého telefonu nebo tabletu.