Festivalové MUST-have

Festivalové MUST-have

I na festivalu chce člověk zůstat čistý a svěží. Když ale musí pobrat spacák, karimatku a stan, na kosmetiku už moc prostoru nezbývá, a tak to chce, aby bylo všechno co nejmenší, praktické
a pokud možno multifunkční. Takže pro vás máme pro vás pár tipů na produkty, které by ve vaší základní výbavě neměly chybět. 


 

 

Péče o vlasy

Pokud je fronta na sprchu příliš dlouhá, doporučujeme sáhnout po suchém šamponu No Drought, který vaše hlavičky instantně osvěží a potřebu umytí vlasů trošku oddálí. 

No Drought - Suchý šampon

Suchý šampon absorbující mastnotu s grapefruitem a limetkou pro osvěžení vašich vlasů bez vody. Ideální rychlé ošetření vlasů mezi mytím. Vstřebává nadbytečnou mastnotu a zanechává matný, čistý vzhled a žádný poprašek. Trochu šamponu vmasírujte do kůže na hlavě a do vlasů a poté vykartáčujte.

 Koupíte na www.lush.cz za 195 Kč

 

Ústní hygiena

Na tu nesmíme zapomínat, však si budete jistě dopřávat spoustu dobrot a festivalových polibků… Přisypte do batůžku pár šikovných tabletek na čitštění zubů, zkuste třeba výbuch bylinné svěžesti Dirty nebo sladkého potěšení s Oral Pleasure. Tabletky jsou tuhou alternativou zubní pasty, takže se nemusíte bát, že by se vám cestou pasta vymáčkla do batůžku a zamazala jeho veškerý obsah.

Creme de Menthe - ústní voda v tabletkách

Zmátujte se! Ledově svěží dech je vám souzen. Dopřejte si nálož opojného osvěžení dvojitou dávkou chladivé máty. Kyselina jablečná polechtá vaše chuťové pohárky a příjemná šťavnatá chuť podporuje říznou sílu silice
z máty peprné.

 Koupíte na www.lush.cz za 285 Kč.

 

 

Péče o tělo

V univerzálnosti máloco předčí „krém na všecko“ – Ultrabalm. Použijte jej jako balzám na rty, na suchou pokožku či konečky vlasů nebo i bodnutí hmyzem.

Ultrabalm - Multifunkční balzám

Velmi jednoduchý, ale účinný recept z pouhých tří skvěle hydratačních ingrediencí. Pro okamžitou úlevu ho mázněte všude tam, kde vás zlobí suchá kůže, třeba na rozpraskané rty nebo ztvrdlé lokty. Můžete jím i upravit řasy a obočí, rozjasnit si tetování nebo chránit kůži při barvení vlasů. Perfektně se vejde do každé kabelky nebo cestovní tašky.

 Koupíte na www.lushc.cz za 415 Kč

 

 

SynCare REVITALIA - revitalizující celulární voda s kyselinou hyaluronovou a liftingovým efektem.

Přípravek kombinuje příjemné osvěžení s lehkou péčí o pleť. Pokožku okamžitě hydratuje a současně vypíná. Extrakt fíkovníku propůjčuje vodě výborné zklidňující účinky, mírní podráždění a začervenání. Přípravek REVITALIA oceníte během horkého počasí v kanceláři, na cestách a na festivalu :-) 

 
Je k dostání v lékárnách a kosmetických studiích za 302 Kč a na www.syncare.cz

 

Ochrana hlavy

Vysoké teploty, slunce, prach... To všechno vás může během festivalu potkat a my víme, že i ochrana hlavy patří k důležitým věcem, takže klobouk je ideální řešení. Kromě toho, že se v něm schováte před nebezpečnými slunečními paprsky, je to také ideální módní doplněk. Doplňte tak svůj outfit!

Klobouky Tonak

Stylově s kloboukem z jedinečné limitované kolekce BY NIKOL a BY MICHAELA. Na své si přijdou jak milovníci Boho stylu, tak příznivci originálních klobouků, které jsou designovými kousky s prvky hravosti! Všechny klobouky zakoupíte ve Flagship Store TONAK Praha, Concept Store TONAK Ostrava a také na e-shopu.