Vyhrajte pivní kosmetiku Manufaktura

Vyhrajte pivní kosmetiku Manufaktura


TRADIČNÍ PIVNÍ KOSMETIKA MANUFAKTURA V NOVÉM…

Pivní kosmetika je nejznámější řadou tradiční české značky MANUFAKTURA, která koncept originální ucelené kolekce, založené na příznivých účincích našeho národního zlatavého nápoje, uvedla na trh jako první již v roce 2007. Od 1. července 2019 tuto, dnes již legendární, řadu představuje v novém designu, v upravené skladbě produktů a s vylepšeným složením v souladu s aktuálními kosmetickými trendy. „V zájmu stálých zákazníků jsme co nejvíce respektovali původní osvědčené receptury a navázali na ně s ohledem na filosofii značky. Vybrané produkty jsme obohatili o nové ingredience a využili jsme nových možností šetrnějších konzervací. Na základě přání našich veganských zákazníků jsme z receptur odstranili lanolin a nahradili jej rostlinnými ingrediencemi“, shrnuje základní změny ve složení vedoucí vývoje Ing. Eva Horčíková.

Výrazné proměny se dočkal design celé řady. „Důležitým cílem grafického pojetí bylo za pomoci historizujícího písemného fontu a dekorativních ornamentů poukázat na historii pivovarnictví v naší zemi a obsah poctivého piva s tradicí od 19. století“, odhaluje pozadí designové tvorby kreativní ředitelka Bára Čechová. Za designem stojí dvorní grafik značky Pavel Winter, který při tvorbě tradičně využil originálních kreseb výtvarnice Kamily Skopové, spjaté s MANUFAKTUROU již mnoho let.

 

PROČ VLASTNĚ SPOJENÍ PIVA A KOSMETIKY? Aneb TEKUTÉ ZLATO PRO KRÁSNÉ VLASY…

Pro MANUFAKTURUje typická orientace na českou přírodu, tradici a historii. „Rádi využíváme lokální přírodní ingredience specifické pro naši zemi a inspirujeme se osvědčenými radami našich babiček a moudry ze starých knih a herbářů. Vytvořit kosmetiku založenou na příznivých účincích chmelu a českého piva se nám tedy přímo nabízelo“, říká kreativní ředitelka Bára Čechová.

Že se pivo pyšní blahodárnými účinky, se vědělo už ve starověku, kdy zázračné pivní lázně využívaly ženy při svých zkrášlujících rituálech pro hedvábnou pokožku a jednotný tón pleti. O působení piva na krásu a vitalitu věděly své i naše babičky, které zlatavý nápoj používaly pro oslnivé lesklé vlasy a připravovaly z něj regenerační pivní koupele proti suché kůži.

Pivo je bohatým zdrojem vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Napomáhá regeneraci a zklidnění, přispívá k omlazení pokožky, zmírňuje lámavost vlasů, zpevňuje je a navrací jim přirozený lesk. Dá se proto nazvat „tekutým zlatem pro krásné vlasy“.


V naší soutěži nyní můžete hrát o balíčky řady od Manufaktury!

Stačí pouze správně odpovědět na otázku :-)

Více informací a také nápovědu najdete na www.manufaktura.cz 

 

 

 

Výherce informujeme emailem. 
Zveřejňováni jsou ihned po zpětné reakci.

 

Výherci jsou:
K. Tichá, Z. Skopalová, R. Fromlich