Nejlepší kávový drink na světě má Costa Coffee. Navíc soutěž o pěkné ceny

Nejlepší kávový drink na světě má Costa Coffee. Navíc soutěž o pěkné ceny


 

To tu dlouho nebylo. Mladá baristka z Costa Coffee se nejspíše řídila heslem: „přijet, vidět, zvítězit“. Naďa Krejčíčková pracuje v Costa Coffee teprve 2 roky, ale baristický talent nezapře. Za tuto dobu stačila vyhrát soutěž Barista roku 2018 a zároveň i soutěž Lagardere Foodservice Championship 2019. Vítězný kávový drink, který v poslední soutěži namíchala, je spojením Coca-Coly Zero a espressa. Je tak dobrý, že jej kavárny Costa Coffee zařadila do letní nabídky svých kávových nápojů. V nabídce kaváren se tak objeví nápoj, který připravila jejich baristka. Přijďte tedy ochutnat nápoj, který dobyl svět. Jeho jméno je Espresso cherry cola.


Silná dvojka

Máte rádi kávu? A Coca-Colu? Pokud jste dvakrát odpověděli ano, tak musíte ochutnat naprostou novinku v kavárnách Costa Coffee. Tou je ledový drink Espresso cherry cola, který umíchala baristka Costa Coffee
a sklidila s ním na soutěžích první místo. Byla by škoda se o takový drink nepodělit i s ostatními. Drink je silný
a zchladí i v těch nejteplejších dnech. Základem je dvojité espresso, které se vyshakuje s višnovým sirupem
a ledem. Přeleje se do sklenice naplněné ledem a doplní studenou Coca-Colou Zero. Višňová příchuť ještě více podtrhne kávový nápoj a bude sladkou tečkou na jazyku. Nápoj je dozdobený plátkem citronu a koktejlovou třešní. V letních měsících je kombinace Coca-Coly a espressa osvěžující kávové nabuzení. Espresso cherry cola je k dostání ve všech kavárnách Costa Coffee.

Novinka Espresso cherry cola není jedinou ledovou kávou, kterou Costa Coffee nabízí.
Můžete ochutnat Cold Brew nebo oblíbené Frostino s mnoha příchutěmi.

Chcete vyhrát pro sebe a svoji kamarádku letní set od Costa Coffee? Stačí správně odpovědět na otázku
a dva kelímky s kartičkou 1+1 káva zdarma dle výběru jsou vaše.

   Více na www.costa-coffee.cz.