Vyhrajte kosmetický balíček pro vaši malou parádnici

Vyhrajte kosmetický balíček pro vaši malou parádnici

I když je mámina kosmetická výbava velkým lákadlem, balíčku stylové, ale hlavně kvalitní řady Sanosan Natural Kids neodolá snad žádná malá slečna.


Výherci naší soutěže v něm pro své ratolesti najdou praktický sprchový gel, šampon a kondicionér 3 v 1, oblíbený sprej pro snadné rozčesávání vlasů, ale také čisticí pěnu na tělo i obličej nebo pleťový krém. Vaše dcerka si oblíbí příjemnou vůni a krásné obaly, vy se zase můžete spolehnout na složení přizpůsobené jemné dětské pokožce.

V koupelně mladých dam nemůže chybět Sanosan Natural Kids 3 v 1 Sprchový gel, šampon & kondicioner pro holky s báječnou letní vůní třešňových květů, který slouží k očištění i hydrataci dětské pokožky a vlasů. Pokud se vaše dcerka pyšní hustými vlasy, jejichž rozčesávání může být náročnější ve dnech, kdy zrovna nejsou čerstvě umyté, jistě oceníte Sanosan Natural Kids sprej pro snadné rozčesávání vlasů pro holčičky, který se hodí k použití na suché i mokré vlasy. Obsahuje výtažek z oliv a provitamín B5 a díky svému složení je vhodný i pro vegany. Jejich nárokům odpovídá i praktická Sanosan Natural Kids Čisticí pěna na obličej a tělo pro holčičky, jež šetrně vyčistí pokožku celého těla, včetně obličeje, a určena je i pro mytí rukou během dne. Hydratační pečující krémy nejsou jen výsadou dospělých, neměly by chybět ani v kosmetické výbavě holčiček.

Proto v balíčku pro výherce najdete i Sanosan Natural Kids pleťový krém pro holčičky.  

 

Pokud se chcete do soutěže zapojit, zodpovězte správě soutěžní otázku níže!

Správnou odpověď i více informací o řadě Sanosan Natural Kids, v níž vyberete i výbavu pro kluky,
najdete na  www.liftea.cz

 

 

 

 

Výherce informujeme emailem. 
Zveřejňováni jsou ihned po zpětné reakci.