Pořiďte dětem stále oblíbené hračky od Igráčka. Navíc soutěž!!!

Pořiďte dětem stále oblíbené hračky od Igráčka. Navíc soutěž!!!

Revoluční systém aut MultiGo, nosný produkt společnosti EFKO, doplňuje svět postavičky IGRÁČEK. Jeho vývoji věnuje rodinná firma z Vysočiny velkou pozornost. Na trh přichází s novými typy užitkových a zásahových vozidel, které zkompletují řady BUILD, CITY a FIRE.


Nová auta nabídnou více funkčních prvků, které děti baví při hře, jako jeřáb, žebřík nebo bagr. Velké sety MultiGO využívají zejména výhod unikátního bajonet systému, který umožňuje snadnou výměnu korbiček
a nástaveb. Děti mohou jednotlivé prvky různě kombinovat při hře, což podporuje jejich kreativitu a rozvoj motoriky. První část inovací představila firma již na letošním norimberském veletrhu hraček, druhou část přináší nyní tak, aby výrobky byly pro děti a jejich rodiče v obchodech k dispozici jak na dobu „Back to school“ – zahájení školy, tak již jako tip na vánoční dárek.

 

Nabídka nákladních aut systému MultiGo se nově rozšiřuje o další oblíbené typy užitkových vozů. Stávající řada Build (stavba) se nově rozšíří o Bagr, s funkčním ramenem otočným na základně, Jeřáb s otočným ramenem na základně, výsuvný, se třemi aretačními polohami, lanem a hákem, polohovací Žebřík, a otočný Domíchávač betonu s možností vyklopení. Řada MultiGo Fire (hasiči) se rozšíří o  Žebřík s košem pro hasiče IGRÁČKA
a vyprošťovací Jeřáb. Všechna auta jsou včetně řidiče IGRÁČKA. Řada Farm dostane pro stávající traktor nový výměnný čelní nakladač palet včetně nové palety a paletového boxu. Veškeré tyto novinky doplňuji stávající IGRÁČKOVA auta MutiGo a většina je také k dostání jen jako samostatný doplněk pro ty, kteří již auta MutiGo doma mají.

 

Řada Build se rozšíří o novinky:

MULTIGO FIRE žebřík s řidičem

Nezbytné záchranné vozidlo nejenom na boj s ohněm. Propracovaný žebřík je otočný a výsuvný, umožňuje
tři aretační polohy. 

  Cena je 339 Kč.

 

Velké sady MultiGo nabízí dětem herní prostředí oblíbených profesí a činností jako je stavba, hasiči, farmáři nebo úklid města. Nasazením různých korbiček na podvozek auta a na přívěs rozehrají různé situace podle jejich fantazie. Rodiče uvítají ekonomickou výhodu balení.

 

MULTIGO – BUILD SET

Správná stavební firma se dnes neobejde bez pořádné techniky. Stavební sada BUILD nabízí 4 typy vozidel
v jednom balení. Je to ideální balení pro kreativní děti, které rozehrávají svou hru na stavbaře. Sada obsahuje jeden podvozek auta, 2 IGRÁČKY stavbaře a 4 korbičky: bagr, domíchávač, sklápěčku a valník. 

MULTIGO – FIRE SET

Hasiči jsou bezesporu hrdiny ne jenom pro děti. MultiGo hasičský set nabízí hned 4 typy hasičských vozidel pro různé zásahové situace. Obsahuje jeden podvozek auta, 4 vyměnitelné korbičky: hasičský žebřík, cisternu, valník, multikorbičku s hasičským vybavením, přívěs a 2 IGRÁČKY hasiče. 

MULTIGO – CITY SET

Sada CITY nabízí 4 typy vozidel v jednom balení pro snadnou a bezchybnou údržbu města. Sada obsahuje:
2 IGRÁČKY, 4 popelnice na tříděný odpad, jeden podvozek auta a 4 korbičky: sklápěčku, valník, cisternu a popelářskou nástavbu. Barevné popelnice nabádají děti ke třídění odpadu a šetrnému chování k přírodě. 

MULTIGO – FARM SET

Téměř každý malý kluk chce mít a řídit traktor. Proto je tady nová velký sada Farma. Obsahuje: traktor s vyměnitelnou radlicí/nakládacími vidlemi, přívěs se dvěma náhradními korbičkami: cisternou a valníkem
a 2 IGRÁČKY zemědělce. 

 

 

Na tři z vás čekají sety MULTIGO!

Stačí pouze (správně) odpovědět na soutěžní otázku.

 

 

Společnost EFKO, český výrobce her a hraček, působí na českém trhu od roku 1993. Po celou dobu se zaměřuje kromě výroby také na charitativní akce. Podporuje sponzorskými dary řadu mateřských školek, základních
a zvláštních škol, dětských domovů a kojeneckých ústavů. Společnost EFKO se zařadila do projektu KLOKÁNEK na podporu týraných a opuštěných dětí. Těm již od roku 2006 pravidelně přiváží vánoční dárky a pomáhá tak jejich malým svěřencům prožít radostnější Vánoce. Za své výrobky získalo EFKO řadu ocenění – FOR TOYS 2010 - cena GRAND PRIX za IGRÁČKA. Spoustu dalších ocenění získává EFKO i nadále.

 

Více na www.efko.cz nebo www.igracek.cz

 

 

 

 

 

Výherce informujeme emailem. 
Zveřejňováni jsou ihned po zpětné reakci.