Vyhrajte Nike Urban Soul Woman

Vyhrajte Nike Urban Soul Woman

Všechna velkoměsta mají svoji zřetelnou, nezaměnitelnou, nadčasovou duši. Každé z nich je jinak rozmanité, pulzující v jedinečném rytmu a ohromující nás svébytnými prvky. Přirozeně toužíme být součástí prostoru, ve kterém žijeme, pohybujeme se a rozvíjíme naši osobnost,
a zároveň se snažíme kdesi v nedozírné metropoli zanechat náš téměř nepostřehnutelný otisk.


Města, která v mnohém překonávají naše smyslová vnímání a která nejspíš nikdy nedovedeme zcela uchopit, nám při každém našem kroku odhalují svá další tajemství. Myslet si, že je dokonale známe a jsou nám vlastní, je jen pouhou iluzí, jež vyplynula z našeho okouzlení jejich podmanivostí. Stejně jako obří magnet mají sílu připoutat si nás k sobě.

K dostání ve vybraných sítích drogerií.

 

Nike Urban Soul Woman odhaluje citlivou duši města v různých podobách. Vůně vás zahrnou neskutečnou energií, již vysílají. Jejich tóny, rytmus a aroma proniknou hluboko do vašeho nitra a zanechají ve vaší mysli nesmazatelnou stopu.

Sweet Blossom

Sladká exploze květinových a ovocných akordů vás unese na chvíli pryč z centra rušného velkoměsta a umožní vám povznést se nad jeho zběsilý každodenní rytmus. Vůní prostupují tóny červených bobulí, proplétající se s delikátními náznaky bílých květů a lahodných mandlí. Základ vůně vás zahalí do příjemné dřevité aury v hlavní roli s opojnou ambrou evokující nadpozemsky klidné momenty při sledování západu slunce nad městem.

EdT 30 ml za 269 Kč, Deo Spray 75 ml za 175 Kč.

 

Na dva výherce čeká tato žhavá vůně :-) 

 

 

 

Výherce informujeme emailem. 
Zveřejňováni jsou ihned po zpětné reakci.