Propásli jste letní dovolenou? Hotel Lázně Kostelec prosluní vaše volno i na podzim

Propásli jste letní dovolenou? Hotel Lázně Kostelec prosluní vaše volno i na podzim

Sezóna letních dovolených se zdá být u konce. Blížící se září přinese ochlazení a rodičům staronové povinnosti spojené s návratem dětí do škol. Nenechte se ale přicházejícím podzimem zmást. Své volno si můžete stále pohádkově užít. Nechte se hýčkat v Hotelu Lázně Kostelec
a vychutnejte si letní pohodovou atmosféru i za deštivých dnů.


Léto už se pomalu loučí. Vodní radovánky ve venkovních bazénech a koupalištích brzy potěší pouze otužilce
a letní střihy vystřídají svetry a šály. Ne každý si ale teplo stihl pořádně užít. Spousta práce a hektická doba se na plánování času občas neblaze podepíše. Koupání a oddych si ale můžete naplánovat i na podzim. Ideální volbou je Hotel Lázně Kostelec.

Popularita lázeňských pobytů rok od roku roste. A to nejen u české klientely. Roční návštěvnost lázní v Česku atakuje 900 tisíc hostů. Necelou polovinu podle Českého statistického úřadu zaujímají turisté. Za českými lázněmi přijíždějí z Německa, Ruska i Tchaj-wanu. Nechte se také pohltit lázeňskou péčí, díky které můžete nejen odpočívat, ale udělat i něco pro své tělo.

V Hotelu Lázně Kostelec si vyberete balíček na míru. Ať už si chcete užít dovolenou s partnerem, s přáteli či vyřešit problémy s klouby nebo pletí, vždy se můžete těšit na procedury šité míru. Na hosty čekají nekonečné varianty koupelí od sirné minerální koupele s kozí syrovátkou, přes Kneippovu meduňkovou koupel až po Konopnou minerální koupel. Nechybí ani zábaly či peelingy a zlatým hřebem jsou masáže.

Po celou dobu pobytu se o své hosty starají výhradně profesionálové. To potvrzuje i ředitel hotelu Jiří Fadler. „Kvalitní proškolený personál je samozřejmostí. Klademe důraz na odbornost tak, abychom dostáli hlavnímu účelu lázní, kterým je relaxace a ulevení od potíží. Nejen naši maséři se mohou pyšnit dlouholetou praxí
a bohatými zkušenostmi,“ ujišťuje Fadler a dodává, že o klienty je postaráno i v areálu hotelu.

Srdcem každého hotelu je restaurace. V Hotelu Lázně Kostelec naleznete hned dvě. Vedle hlavní hotelové restaurace i Restauraci 19. jamka. O menu obou z nich se postarali zkušení šéfkuchaři a těšit se tak můžete na mezinárodní speciality, tradiční české speciality i fit recepty. Restaurace 19. Jamka nenese své jméno náhodou. Areál hotelu ukrývá i golfové hřiště, kde si hoteloví hosté mohou užívat aktivního odpočinku. Dále nechybí minigolf, tenisový kurt či finská sauna.

Pro naprostý komfort hostů Hotel Lázně Kostelec nabízí k zapůjčení také kola. Okolí hotelu je totiž jako stvořené pro cyklovýlety. Navštívit můžete nedaleký Zlín, zoologickou zahradu či zříceninu hradu Lukov. Ať už si lázně vyberete pro romantickou dovolenou či oddych s přáteli, bohaté možnosti vyžití jsou zárukou, že si svou dovolenou rozhodně užijete.