Jaké batohy letos frčí?

Jaké batohy letos frčí?

Co se týče batohů, pohodlí a kvalita se nosila, nosí a nosit bude. Batohy s kvalitním zpracováním a praktickým rozčleněním je must-have každého, nejen studentů a školáků. Jaký design musí
ale batoh mít, aby byl trendy nastávající sezónu?


 

Městské batohy

Dny ve městě jsou často rychlé, plné nejrůznějších událostí, a tak je dobré být připraveni na všechno.
Od notebooku po taštičku s mejkapem, knihu a potřebnou hydrataci. Jak ale vybrat batoh tak, aby dokázal obsáhnout vše vyjmenované a stále splňoval kritéria jako: skvělý design, univerzálnost, střední velikost, jednoduchá kombinovatelnost? Mezi batohy Vans najdeme takových adeptů hned několik, Vans je totiž expertem jak na batohy s jednoduchými minimalistickými designy, tak na batohy s výstředními vzory. Nemluvě o batozích se vzory nejrůznějších limitovaných kolekcí. Další značkou disponující širokou nabídkou městských batohů, které jsou praktické a designové v jednom, je anglická značka Consigned. A co víc - z nabídky Consigned batohů si díky množství barevných variant bez problémů vyberou jak holky, tak kluci.

Batohy do školy

Sladit svoje zamilované tenisky s batohem Converse? Proč ne. Do školy se ti bude určitě hodit některý
z originálních batohů značky Converse v klasických barevných provedeních od červené, modré po univerzální černé.

Outdoor batohy

Venkov, hory nebo les, na tom nezáleží. Není přece důvod, proč bychom neměli vypadat stylově i na svých cestách mimo město, například s batohy The North Face. Proč právě tyto batohy? Batohy The North Face zpravidla disponují velkým množstvím úložných kapes, polstrovanými zádovými panely, výškově nastavitelnými ramenními popruhy a speciálními kapsami pro láhve na vodu. Navíc se v široké nabídce batohů The North Face dají najít i ty s voděodolnými technologiemi!