Sladké mlsání první den ve škole

Sladké mlsání první den ve škole

Prázdniny se chýlí ke konci a malí školáci aby si už začali chystat aktovky. Připravte jim příjemné překvapení a zpříjemněte jim aspoň trošku návrat do lavic s limitovanou edici bonbonů Haribo Back to School. Limitka obsahuje hned 4 druhy bonbonů nejrozmanitějších chutí i tvarů. Najdete v ní dráčky, rytíře, princezny, poníky i zvířátka. Jeden druh je dokonce vegetariánský! 


Kouzelný svět ušlechtilých rytířů a děsivých draků

Zpříjemněte školákům jejich návrat do lavic a potěšte je bonbony Haribo Ritter-Freunde ze speciální limitované edice. V balení čekají bonbony rozmanitých tvarů inspirované kouzelným pohádkovým světem v příchutích třešeň, borůvka, broskev, citron a kombinace jablka s hruškou. Vydejte se do světa rytířů a draků s Haribo Ritter-Freunde.  

 

 

Mlsání s roztomilými zvířátky

Máte doma milovníka zvířat? Pak jej jistě potěšíte bonbony Kuschelwuschel z limitované edice společnosti Haribo. V balení na děti i dospělé čekají roztomilá zvířátka jako pes, kočka, koala, papoušek a další. Bonbony tvoří vždy marschmallow polštářek a želé nejrůznějších ovocných příchutí. Vyberete si borůvkovou, malinovou, broskvovou, nebo kombinaci jablko s hruškou či pomeranč s banánem? S bonbony Haribo Kuschelwuschel bude návrat do školních lavic hračka.

 

Nejen pro malé princezny

Především malým princeznám jsou určeny bonbony Haribo Happy Ponies. V tomto balení z limitované edice Back to school najdou malí mlsalové bonbony ve tvaru poníků a princezen. Těšit se mohou na pestré kombinace chutí, kromě ovocných příchutí jako pomeranč, citron, borůvka a třešeň také třeba na cukrovou vatu. S Haribo Happy Ponies si děti užijí spoustu zábavy i kouzelných příběhů.

Vzpomínka na léto na farmě

Dáváte doma přednost spíše vegetariánským dobrotám? Vyzkoušejte novinku Bauerhof-Spass z limitované edice, kterou společnost Haribo připravila, aby malý školákům zpříjemnila jejich návrat do lavic. Balení dětem připomene léto na farmě, obsahuje totiž bonbony ve tvaru farmáře, traktoru, krávy, kohouta, slunečnice, kukuřice i třeba strašáka do zelí. Těšit se můžete na ovocné příchutě jako je broskev, třešeň, malina, kaktus
i nejrůznější kombinace. Zavzpomínejte na léto s vegetariánskými bonbony Haribo Bauerhof-Spass.