Osladit si život a nepřibrat ani gram?

Osladit si život a nepřibrat ani gram?

Že si během proteinové diety musíte odepřít vše co je sladké? S KetoMixem se toho rozhodně bát nemusíte a můžete se směle pustit do hubnutí, kde se „hřešit“ smí. 


 

Sladké produkty od KetoMix jako jsou proteinové tyčinky, ovocné koktejly nebo čokoládová kaše jsou toho důkazem. Během proteinové hubnoucí kúry skvěle zasytí a jejich sladká chuť v ústech uspokojí vaše chuťové buňky. Soutěžte o sladkou odměnu od značky KetoMix, která vás dovede k lehčímu já. 

Během ketogenní diety je nutné dodržovat pravidelný režim a jíst pět krát denně po třech hodinách. Pokud vás tedy kdykoli během dne přepadne chuť na něco sladkého, váš další chod může být právě koktejl či palačinka. Například banánovo-ovocná kaše nebo proteinový pudink vás svou chutí zavede do exotických sadů, zatímco nahromaděná kila půjdou lehce dolů.

KetoMix funguje na jednoduchém a naprosto přirozeném biochemickém procesu. Po třech dnech, po kontrolovaném omezení příjmu sacharidů ve svém jídelníčku, se vaše tělo dostane do stavu zvaný ketóza. Organismus začne cukry nahrazovat ketony, které si dokáže vyrobit z nahromaděných tuků v těle. Shazujete tak jen tuk a ne svalovou hmotu. Zhubnete jen to, co vám v životě překáží a navíc bez zbytečného hladovění.

Díky nutnosti jíst pět krát denně je téměř nemožné cítit hlad, jak tomu bývá u jiných diet. Během proteinové diety se budete cítit příjemně syti
 a sladkých chutí si užijete také vrchovatě. Po celou dobu ketogenní diety vám budou na stránkách KetoMix k dispozici zkušení výživoví poradci, kteří rádi kdykoli poradí a pomohou vás správně nasměrovat v novém životním stylu. Když vás případně chuť na něco „dobrého,“ můžete se obrátit na e-shop www.ketomix.cz
a vybírat mezi čokoládami nebo lísko-oříškovými krémy, po kterých se nemusíte bát kil navíc!

 

Pokud byste chtěli vyzkoušet, co KetoMix nabízí, odpovězte na soutěžní otázku a výhra může být vaše.

 

 

Odpověď na soutěžní otázku a více informací najdete na www.ketomix.cz

oficiální Facebook I KetoMix Facebook poradna

 

 

Výherci:
I. Hromádková