Milujete Brada Pitta? Pak musíte vyrazit na nový film Ad Astra jako české hvězdy

Milujete Brada Pitta? Pak musíte vyrazit na nový film Ad Astra jako české hvězdy


Lejla Abbasová vyrazila na premiéru do kina s nevlastní dcerou

Velkolepou premiéru nového filmu Ad Astra s Bradem Pittem v hlavní roli si v pražském kině IMAX nenechala ujít celá řada českých celebrit. Miroslav Dubovický nechal Veroniku Kopřivovou doma a dorazil s bratrem, Míša Nosková zase vytáhla svého podnikatele  a ukázal se i Pavel Callta.

Na všechny přítomné čekal ve foyer kina i samotný Brad Pitt, což bylo velké překvapení a nenašel se snad nikdo, kdo by se s ním nechtěl vyfotit. “Když jsme přicházeli, úplně ve mně hrklo - on je tady fakt Brad Pitt? Jsem nadšená, že s ním mám fotku, i když je jenom z vosku,” smála se modelka a moderátorka Monika Leová, která dorazila v doprovodu svého manžela Martina ve slušivých kloboucích. “A ve filmu byl skvělý, moc se mi to líbilo. Hodně psychologicky vystavěná postava a ty nádherné záběry z vesmíru na tom velkém plátně v IMAX, to bylo něco,” dodala. Určitě by s ní souhlasila i Lejla Abbasová, která si společně s nevlastní dcerou Vanesskou udělala dámskou jízdu, stejně tak jako Kamila Nývltová, co dorazila s maminkou.

Snímek Ad Astra vypráví o blízké budoucnosti, kdy se na Měsíc létá téměř pravidelně jako na dovolenou a Mars je kolonizován. Roy McBride (Brad Pitt) zasvětil výzkumu sluneční soustavy celý život podle vzoru svého otce, který zmizel během expedice u Neptunu. Zemi i okolní planety však začaly sužovat nebezpečné výboje a navíc se zjistilo, že Royův otec možná žije a možná za nimi stojí právě on. Je tak na Royovi vydat se do hlubokého vesmíru a bojovat nejen s nástrahami, co tam na něj čekají, ale i sám se sebou.

Epické záběry kamery Hoyteho van Hoytema (Interstellar) obdivovali i zpěvák Pavel Callta, Vlasta Korec, Ornela Koktová, Míša Dolinová nebo Bára Mottlová s Pepou Kůrkou. Vy si je též nenechte ujít a vyrazte na filmovou novinku s názvem Ad Astra do multiplexů Cinema City od 18. září, a to ve formátech 2D, 4DX, Dolby Atmos, IMAX a VIP Chodov!

Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.