Nehledejte výmluvy! Máme vše pro podzimní aktivitu venku

Nehledejte výmluvy! Máme vše pro podzimní aktivitu venku

Vše pro podzimní aktivitu


Běh, chůze i cyklistika

Už žádné výmluvy, se správným oblečením lze trénovat za každého počasí! Větruvzdorné, odolné sportovní věci s reflexními prvky odolají i nepříznivému podzimnímu a zimnímu počasí. Sportovní bundy, legíny a další skvělé pomůcky vás dokonale zviditelní a budou ideálními průvodci vaším aktivním životem, ať už při běhání, procházkách, či cyklistice. Kolekci „Vše pro podzimní aktivitu“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 14. října, v e-shopu tchibo.cz již od 8. října 2019.

 

Větruvzdorná běžecká bunda
S impregnací ecorepel®. Bunda má elastické, prodyšné vsadky, vnitřní podšívku ze síťoviny a náprsní kapsu na zip s otvorem pro kabel od sluchátek. V nabídce je v tmavě šedé barvě s potiskem a v červené barvě. Předběžná cena 1.190 Kč.

Sportovní legíny
S úpravou DryActive Plus. Mají široký elastický pas se šňůrkou na zavazování na vnitřní straně. V nabídce jsou v tmavě šedé barvě s potiskem a v černé. Předběžná cena 399 Kč.

Světýlka s LED a magnetem, 3 ks
Připevníte kam je potřeba. Světýlka mají tři stupně svícení a jsou voděodolná. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

Prošívaná termovesta
S úpravou DryActive Plus a impregnací ecorepel®. Vesta má měkce zdrsněnou vnitřní stranu, vatování na přední a zadní straně a zip s ochranou brady. Předběžná cena 799 Kč.


Nepromokavá taška na kolo
Připevníte bez montáže. Objem tašky je 20 l, nosnost maximálně 8 kg. Lze ji umístit vlevo i vpravo a díky uchu snadno přenášet. Její rozměry jsou 46 x 58 x 14 cm. Předběžná cena 499 Kč.

Funkční termokalhoty pánské
S úpravou DryActive Plus. Kalhoty mají měkce zdrsněnou vnitřní stranu. Předběžná cena 549 Kč.

Funkční termobunda
S úpravou DryActive Plus. Bunda má měkce zdrsněnou vnitřní stranu. Vnější stranu bundy doplňují reflexní prvky. Předběžná cena 899 Kč.

Funkční termotriko
S úpravou DryActive Plus. Má měkce zdrsněnou vnitřní stranu, elastické vsadky v podpaží a na zádech, zip s ochranou brady a reflexní prvky. Předběžná cena 599 Kč

Běžecké rukavice
S úpravou DryActive Plus. Rukavice jsou opatřeny dotekovými body, které umožňují ovládání smartphonu, praktickou kapsičkou na klíče a reflexními prvky. V nabídce jsou v černé nebo tmavě modré barvě. Předběžná cena 179 Kč.

Funkční mikina s kapucí
S úpravou DryActive Plus. Mikina má reflexní prvky a kapsičku na zip. Předběžná cena 649 Kč.

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více na www.tchibo.cz a také v obchodech Tchibo.