Lifting obličeje vás omladí o několik let

Jak dosáhnout mladistvě vypadající pleti? Chcete-li se vyhnout operativním zákrokům
a bolestivé aplikaci injekcí s botulotoxinem, vsaďte na neinvazivní lifting obličeje. Po tomto bezbolestném ošetření jsou výsledky patrné okamžitě.


O co se jedná?

Neinvazivní lifting je vyhlazovací masáž obličeje a dekoltu, která se provádí za pomoci podtlaku malých skleněných baněk. Tato manuální metoda spočívá ve speciálních lymfatických tazích, jež jsou zaměřeny hlavně na mimiku a s ní spojené vrásky. Kromě toho dochází k významné hloubkové detoxikaci pokožky, kdy se povzbuzením lymfy odplavují z organismu škodlivé látky. Podporou mikrocirkulace podkoží se lépe stimulují kolagenová vlákna, která stojí za viditelně omlazenou pletí. Rozdíl poznáte hned po prvním ošetření.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

V prvé řadě je to mladistvý vzhled a eliminace vrásek. Pokožka je totiž produkcí kolagenu opět hydratovaná, odolná, zpevněná a rozjasněná. Zvyšující se pružnost pleti potlačuje vznik vrásek nových. Lifting obličeje pokožku lépe prokrvuje, napomáhá jejímu lepšímu dýchání a podporuje regeneraci. V neposlední řadě liftingová masáž přispívá k lepšímu psychickému stavu, neboť snižuje napětí v obličeji.

Jak procedura probíhá?

Můžete se těšit na příjemnou relaxaci, která vám přinese psychické i fyzické uvolnění. Před samotným liftingem bude vaše pleť očištěna a tonizována. Po lymfodrenáži obličeje následuje hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a okysličení ozonizérem. V této fázi je pleť ideálně připravena na aplikaci omlazujících sér, která se zapracují ultrazvukovou sondou. Na konci procedury na vás čeká nanesení pleťové masky a závěrečného krému. Po absolvování liftingového ošetření nejsou na pleti známy žádné známky podráždění či zčervenání. Můžete tak hned vyrazit do práce či do společnosti.