Dámské sněhule, které vypadají k světu

Dámské sněhule, které vypadají k světu


Sněhule jsou poměrně neforemní masivní boty, a ne vždy jsou zárukou elegance. Někdy to sněhulím odpouštíme. Buď tehdy, když jde o extra módní trend, jakým třeba bylo a je nošení stylových UGG bot, nebo pokud jednoznačně preferujeme jejich funkčnost před fashion vzhledem. No jako ženy bychom na módnost a eleganci neměly zapomínat ani na Severním pólu. Pojďme se podívat na několik zajímavých sněhulí, které by si ve vašem botníku mohly najít místo.

Výhodou dámských sněhulí je, že si je nekupujeme na jednu a obvykle ani na dvě sezóny. Sloužit nám sněhule mohou skutečně dlouho. Avšak jen tehdy, když sáhneme po kvalitní funkční obuvi. Zárukou je obvykle dobrá značka a moderní, či naopak tradiční materiály.

Žádné napodobeniny – pouze pravá useň a ovčí kožešina

To přináší nadčasové a designově povedené sněhule Bogner. Přírodní barvy jim sluší, a i přestože se pyšní kromě kvality a přírodních materiálů i poněkud vyšší cenou, rozhodně váš botník obohatí o skvělé teplé sněhule na mnoho let. Určitě je vhodné si k nim pořídit rovněž nadčasovou, stylově a barevně podobnou bundu. Takovou, která je dokáže doprovázet nejen za rok nebo za dva, ale klidně i za pět či deset let. Z osobní zkušenosti mohu říct, že jde o boty, které nejen zahřejí, ale i vydrží.


Luxusní sněhule Bogner z přírodních materiálů. (Tyto a další dámské sněhule koupíte v e-shopu Eobuv.cz.)

Když hledáme sněhule do města

Kdo se rád vydá na špacír po městských parcích, pravidelně venčí psa, nebo musí na vycházky s dětmi, ten ocení sněhule i ve městě. Rozhodně by měly vypadat elegantněji, méně masivně, ale být stejně hřejivé a odolné špíně jako ty ostatní. Sáhnout můžete po sněhulích Caprice. Nabízí se v několika neutrálních barvách, takže se perfektně s čímkoliv kombinují. Jsou z přírodní kůže a zakládají si na pohodlném nošení.


Dámské sněhule Bogner se hodí i do města. (Tyto a další sněhule koupíte v e-shopu Eobuv.cz.)

Značkové sněhule jako fashion boty na zimu

Pak je tady celá řada značkových dámských sněhulí. V nich uděláte parádu třeba na zimní dovolené. Sněhule Love Moschino, Moon Boot, S.Oliver, Eva Minge – tohle jsou všechno sněhule 2in1. Naši dámskou nožku totiž nejen zahřejí, ale i vymódí.


 Módní značkové sněhule Love Moschino. (Další modely sněhulí Love Moschino koupíte v e-shopu Eobuv.cz.)

Jak si vybrat správně sněhule?

Především přemýšlejte, kam je budete nosit. Na sněhu o dovolené bez újmy přežijí i ty bílé a světlé. Do města přece jen volte raději tmavé odstíny, které ustojí i špínu městských silnic. Zvažujte rovněž, jak budete tyto zimní boty nosit. Kalhoty do nich nebo přes ně? Pozor, ne vždy se hodí pro obojí.