Navštivte Lékárnu NEXT a vyhrajte balíček vitamínů

Navštivte Lékárnu NEXT a vyhrajte balíček vitamínů


Naše milé dokonalé :-)

Rádi bychom vám představili novou Lékárnu NEXT, která pro vás byla otevřena v květnu tohoto roku. Najdete ji v těsné blízkosti Smíchovského nádraží. Lékárna se nachází ve stejné budově jako Centrum reprodukční medicíny Gest IVF a Ambulance Nextclinics, které sídlí ve třetím a čtvrtém poschodí.

Sortiment lékárny zahrnuje veškeré léčivé přípravky na lékařský recept včetně výroby léčiv tzv. magistraliter (individuálně ručně připravované masti, pudry, kapky atd.) a také kompletní nabídku volně prodejných léčiv. Samozřejmostí je nabídka různých potravinových doplňků, homeopatik, zdravotnických pomůcek 
a zdravotnického materiálu.

Naši klienti mají k dispozici věrnostní program - NEXT Club s věrnostní kartou, díky kterému můžete moci nakupovat vaše potřebné, nebo oblíbené léčivé přípravky se zákaznickou slevou a sbírat bonusové body, které následně můžete směnit za slevy.

V průběhu měsíce ledna bude spuštěn e-shop, takže budete moci své léky objednávat prostřednictvím internetu a doručíme vám je až domů. Věříme, že budete se službami spokojeni a že budete pravidelnými klienty.

 

Pro předvánoční čas jsme pro vás připravili soutěž o dárkový balíček doplňků stravy a vitamínů.

K získání balíčku zdarma je nutno pouze odpovědět na jednoduchou otázku a po vylosování se zastavit 
v lékárně NEXT, kde si ho můžete vyzvednout.

Více informací a také nápovědu získáte na www.lekarnanext.cz.

 

 

Výherce:
M. Hrstková