Konečně ten pravý dárek na svatého Valentýna

Konečně ten pravý dárek na svatého Valentýna


Svátech všech zamilovaných, svatý Valentýn, se neobejde bez sladkého dárečku. Největší radost své drahé polovičce uděláte dárkem z barevného světa Captain Candy, kde najdete ty nejúžasnější sladké dobroty, na které si vzpomenete. Nikdo neodolá lahodné chuti ovocných pendreků nebo výtečné čokoládě z Holandska.
V každé ze 4 originálních prodejen si můžete navolit sladký balíček podle chuti nebo můžete vyškoušet některý z mixů, který pro vás s láskou sestavili na prodejně. Ať už zvolíte ovocné příchutě, ořechy v čokoládě, čokoládové perly, lékořici, karamely nebo jiné čokoládové bonbony, nebudete litovat. Captain Candy je sázka na jistotu.

 

Captain Candy je …

… designový. Pohádkově zdobený interiér inspirovaný palubou pirátské lodi je doslova nepřehlédnutelný a sotva vstoupíte do dveří, ocitnete se mimo čas a prostor, na místě, kde lidem záleží na tom, abyste vám bylo dobře.
Ať už za sebou máte náročný den, nebo máte jen tak chuť vybočit ze všední reality plné jednání a tvrdé práce…

… zábavný. Nákup samotný je jako hra. Candies můžete z otevřených sudů nabírat celými hrstmi, nebo si soustředěně vybírat kousek po kousku candies, které ochutnáte tentokrát. Můžete se vrátit do dětství a marnivě mlsat nebo si distingovaně hledat mezi nepřebernými druhy candies ty své, oblíbené. V každém případě není kam spěchat: čas na lodích Captain Candy přece plyne úplně jinak.
… prémiový. Ať už milujete sladké, kyselé, čokoládové nebo snad karamelové candies, potěší vás jejich prémiová kvalita. Suroviny i výrobce vybírali majitelé firmy opravdu pečlivě! Své dodavatele hledal Captain Candy po celé Evropě pět let, než se podařilo najít takové, kteří by odpovídali těm nejvyšším nárokům na kvalitu i vzhled.
Jen plná, poctivá chuť.

… kosmopolitní. Své dobré jméno má Captain Candy už také ve světě. Jeho designové obchody najdete v chorvatském Dubrovníku nebo italských Benátkách a všude se těší skvělé pověsti.