Novinky v dietním stravování. A soutěž pro vás!

Novinky v dietním stravování. A soutěž pro vás!

KetoMix nabízí nově i proteinové těstoviny, sušenky, chipsy, horký kakaový nápoj a sušené maso.


Česká proteinová dieta KetoMix uvedla do svého portfolia novinky, které k dietnímu stravování zdánlivě nepatří. Křupavé chipsy, sýrové nachos, sušené hovězí maso, sušenky a horký kakaový nápoj splňují všechny podmínky pro ketonové stravování. Jsou plné kvalitních proteinů s velmi malým množstvím sacharidů s vitamíny, minerálními látkami a vlákninou.

„Funkční dieta neznamená hladovět a omezovat se v jídle. Naopak, čím více kvalitních potravin je do dietního plánu zařazeno, tím větší je šance, že bude dieta úspěšná a že v ní zákazníci vytrvají. Jsme si toho vědomi,
a proto neustále hledáme nové produkty, které jim dietu zpříjemní. V tuto chvíli přicházíme hned s pěti novinkami,“ uvedla Eva Sroka, marketingová ředitelka značky KetoMix. 

První z nich je sušené maso. To je vyráběno ručně a to výhradně z nejlepšího masa z českých a slovenských chovů. K dispozici je ve třech variantách – klasik, pepř a sůl a teriayaki. Plnohodnotně nahradí jedno KetoMix jídlo a zcela přirozeně se tak, díky velikosti a skladnosti, může stát rychlou stravou třeba na cestách.

Milovníky sladkého určitě potěší KetoMix sušenky a horký kakaový nápoj. Sušenky jsou nabízeny hned ve třech příchutích - pomerančové, s kousky čokolády a s čokoládovou polevou. Ač se to zdá málo pravděpodobné, KetoMix sušenky jsou, stejně jako ostatní KetoMix jídla, plné vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Navíc s minimem sacharidů. Pro zahřátí ve dnech, kdy je venku pošmourno, je pak skvělou volbou zmiňovaný horký kakaový nápoj. Zahřeje a dodá tělu vše, co by mělo kvalitní jídlo obsahovat.

Češi jsou národem, milujícím těstoviny. Proto KetoMix uvedl i jejich zdravou náhradu. Proteinové fusilli, penne nebo risoni se upravují jako běžné těstoviny. Na rozdíl od nich jsou ale plné kvalitního proteinu a neobsahují téměř žádné sacharidy. Jsou tak vhodné jak pro ketonovou dietu, tak i v rámci zdravého stravování.

Proteinové chipsy s příchutí smetany a cibule a křupavé slaninové nachos jsou poslední novinkou, kterou KetoMix nyní představuje.  Slané krekry obsahují kvalitní protein, a přestože je od klasických chuťově nerozeznáte, jsou o mnoho zdravější. Stejně jako všechny ostatní KetoMix jídla, ani tyto neobsahují přidané glutamáty a chemické látky. Proto se jejich konzumace nemusíte obávat.

„Při hubnutí je důležitá nejen motivace ale i odměna. Kousek čokolády po náročném dni si při běžných dietách musíte odpustit. S KetoMixem je to ale jiné. Nabízíme nízkosacharidové čokolády, po nichž nepřiberete. V tuto chvíli naši zákazníci mohou navíc koupit výhodný balíček našich nejoblíbenějších čokolád Milk Praline 5+1 ZDARMA“, dodává Sroka. Čokoláda je slazená maltitolem, který se používá jako náhrada sacharózy, ale obsahuje o polovinu méně kalorií. Výhodou maltinolu je, že nepřispívá k tvorbě zubního kazu a podporuje funkci metabolismu.

 

Vše dostupné na e-shopu www.ketomix.cz.

 

Ve spolupráci s Ketomix jsme si pro vás připravili soutěž.
Na dva výherce čeká balíček dobrot :-)

 

KetoMix dieta je postavena na principech tzv. ketonové diety. Nabízené produkty je možné používat ve fázi hubnutí jako celodenní stravu i samostatně jako běžná proteinová jídla. KetoMix produkty se vyrábějí z kvalitního syrovátkového proteinu, finální produkt se zpracovává v České republice. KetoMix jídla plně vyhovují přísným podmínkám HACCP certifikace. Výroba produktů KetoMix společně s internetovým obchodem splňují veškeré požadavky Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Značka působí na českém a slovenském trhu.

 

 

 

Výherce:
P. Poláček, I. Maléřová