Lipsticann! Ten pravý balzám na rty

Lipsticann! Ten pravý balzám na rty

Soutěž o balzám na rty!


Rty jsou velmi namáhanou částí našeho obličeje v každém ročním období. Nemají vlastní tukovou vrstvu, proto by péče o ně měla být intenzivnější a v zimním období obzvlášť. Tím pádem je závislá čistě na naší péči. Navíc jsou velmi citlivé a často se na nich odrazí jakékoliv naše nepohodlí. Suché a popraskané rty nejsou nic pěkného, ať jste žena nebo muž. Při výběru balzámu se zaměřte především na složení, a na co nejnižší podíl vody.

Pojďme se podívat na to nejlepší co se skrývá uvnitř Lipsticannu

Včelí vosk má úžasné vlastnosti! Je bohatý na vitamin A, má skvělé antiseptické a antioxidační vlastnosti, a co je důležité hluboce vyživuje a zvlhčuje. Díky tomu urychluje regeneraci jemné pokožky rtů, hojí drobná poranění a působí dezinfekčně. Je výborným pomocníkem obzvláště v zimě, kdy na pokožce vytvoří voděodolný ochranný film, a tím chrání pokožku před mrazem a větrem.

Bambucké máslo je přírodní zázrak plný vitamínů A, E, F a najdete v něm i nenasycené mastné kyseliny. Díky tomuto výživnému složení aktivně pečuje o pokožku, intenzivně ji regeneruje a vyživuje. Bambucké máslo také podporuje produkci kolagenu a tím zvyšuje pružnost a vláčnost rtů. Pomáhá zpomalit proces stárnutí,
v pokožce uzamyká hydrataci a tím podporuje hojení popraskané pokožky rtů.

Konopný olej a extrakt z konopných semene, „Zelené zlato“ se spoustou úžasných schopností. Harmonizuje stav kožních buněk, vyrovnává hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pokožky a obnovuje přirozený ochranný mikrofilm. Díky obsahu vitaminu E chrání pokožku před vnějšími vlivy a známkami stárnutí. Pokožku tedy regeneruje, promašťuje, zklidňuje, zvláčňuje a zvyšuje její odolnost.

 

Na tři výherce čeká tento dokonalý balzám!

E-shop: www.annabis.cz  nebo žádejte ve Vaší lékárně

FB: https://www.facebook.com/annabis.cz/ 

 

Staňte se členem klubu Annabis
Registrujte se do klubu Annabis a získejte na každý Váš nákup slevu 15 %.
Registrace zde: https://www.annabis.cz//muj-ucet/ 

 

Správnou odpověď naleznete na www.annabis.cz