Zvýrazněte barvů přírodních i barevných vlasů

Zvýrazněte barvů přírodních i barevných vlasů

NATULIQUE HERBAL & MINERALSEMI-COLOUR & TONE REFRESHER


 

Ať už vyznáváte přirozenost nebo bez barvení nedáte ani ránu, jedno nás všechny spojuje – chceme krásné
a lesklé vlasy. Ne takové ty tuhé „helmičky“, které nám občas vzešly z domácích pokusů o barvení. Hebké
a zdravé. S novinkami přírodní dánské vlasové kosmetiky
NATULIQUE vyživujícími barvicími krémy - HERBAL
& MINERAL SEMI-COLOUR & TONE REFRESHER
této mety snadno dosáhneme. Obě varianty (pro světlovlásky
a tmavovlásky) obsahují přímé pigmenty a jsou plné cenných přírodních ingrediencí, které o vlasy během účinků zvýraznění barvy ještě pečují.
EXTREME SILVER ocení všechny blondýnky, které nechtějí nehezké žluté odlesky, ANTHRACITE varianta je zase určená všem tmavovláskám. Velkou výhodou je, že oba produkty jsou vhodné nejen na barvené, ale také na přírodní vlasy, jejichž barvu krásně zvýrazní a nechá vyniknout přirozeným tónům. Obě novinky jsou bohaté na přírodní organické složky, esenciální oleje, naopak neobsahují parabeny, silikony, SLS a pyšní se certifikáty Animal Cruelty Free, či 360 BIOCERT Standard a jsou vhodné
i pro veganky. 

 

Novinky dánské přírodní vlasovky NATULIQUE nabízejí vždy něco navíc. Vzácné propojení přírodních ingrediencí a vysoké účinností se promítlo i do těchto vyživujících barvicích krémů, které díky pigmentům oživují barvu vlasů – a to jak přírodních, tak barvených. „Řada žen je nespokojená se svou přirozenou barvou vlasů z jednoho prostého důvodu – působí mdle, unyle, zkrátka nezajímavě. Pokud do své péče ženy zahrnou barvicí krém Semi-Colour & Tone REFRESHER, mohou si být jisté, že i přírodní vlasy dostanou nebývalý šmrnc, vynikne každý vyšisovaný pramen a vlasy celkově získají lesk a zdravý vzhled“ vysvětluje Filip Gregor, zakladatel salonu Organics, profesionální kadeřník, ambasador a distributor značky NATULIQUE v ČR a dodává: „NATULIQUE ve své novince REFRESHER myslel na světlovlasé i tmavovlasé ženy – zatímco blondýnky zbaví nepěkného žlutavého nádechu vlasů, tmavovlásky krém doslova rozzáří.

NATULIQUE vyživující barvicí krémy - HERBAL & MINERAL SEMI-COLOUR & TONE REFRESHER mají dokonale pečující složení, obsahují například hydratační bambucké máslo, konečky zpevní olejíček z hroznových jader, mandarinkový olej působí jako antioxidant a vlasy chrání před venkovními nečistotami (smog), extrakt z pšeničných otrub dodá vlasům potřebné proteiny a zajistí antistatický efekt, zbaví vlasy nepříjemného elektrizování. Další pečující složky jsou například arganový olej (známý pro své posilující účinky), olej z jader broskví, extrakt z citronové kůry, grapefruitový olejíček a mnoho dalších.

Na výběr jsou dvě varianty:

NATULIQUE HERBAL & MINERAL SEMI-COLOUR & TONE REFRESHER EXTREME SILVER – vhodný pro blondýnky – neutralizuje nepříjemné žluté tóny vlasů, stejně jako výrazné šedé prameny. Pomůže dotvořit krásnou chladnou blond barvu vlasů. Je vhodný jak na barvené, tak i přírodní vlasy. Novinka je k dostání v salonu Organics by Filip Gregor, či v těchto kadeřnických salonech za cenu 926 Kč.

NATULIQUE HERBAL & MINERAL SEMI-COLOUR & TONE REFRESHER EXTREME ANTHRACITE vhodný pro tmavovlásky, ale také pro dodání šik odstínu přírodním šedinám. Zvýrazní tmavé tóny vlasů, nechá vyniknout jejich přirozenosti a dodá jim lesk. Je vhodný jak na barvené tak i přírodní vlasy. Novinka je k dostání v salonu Organics by Filip Gregor, či v těchto kadeřnických salonech za cenu 926 Kč.

Použití je velmi snadné – krém rovnoměrně vmasírujte do vlhkých vlasů a nechte působit 5-10 minut na vlasech barvených, 15-20 minut na přírodních vlasech. Důkladně opláchněte.

 

 

Přírodní kadeřnický salon Organics by Filip Gregornabízí profesionální kadeřnické služby na vysoké úrovni za použití přírodní vlasové kosmetiky. Salon sídlí v jedinečných historických prostorách na pražských Hradčanech. Mezi hlavní benefity salonu patří vysoká úroveň vlasové péče (od konzultací přes střihy a barvení až po doporučení následné domácí péči) a používání výhradně přírodní vlasové kosmetiky. Z nabízených služeb se liší od ostatních salónů především přírodními barvami na vlasy, které se svou kvalitou a účinností snadno vyrovnají profesionálním barvám s chemickým složením. Salon si zakládá na šetrnosti k životnímu prostředí i zdraví zákazníků. Řídí se heslem, že není nutné dělat kompromisy mezi přírodou/čistým složením a vynikajícími výsledky barvení či stylingu. Více na organics-prague.com.NATULIQUE je přírodní profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost
a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem
a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree.

Více na www.natulique.cz