Jak nejefektivněji uklidit? Pořiďte si vestavěné skříně na míru

Jak nejefektivněji uklidit? Pořiďte si vestavěné skříně na míru


 

I když možná máte pocit, že si velkou vestavěnou skříň může dovolit jenom ten, kdo má v bytě hodně prostoru, opak je pravdou. Spoustu malého nepraktického úložného nábytku lze i v těch nejmenších prostorách nahradit vestavěnou skříní, a vlastně tak ušetřit obrovské množství místa.

Pomocí vestavěné skříně lze využít prostor efektivněji, a to skutečně ode zdi ke zdi a až po strop. Díky skříni, která je v podstatě zabudovaná, se rovněž zjednoduší úklid. Zatímco na běžnou skříň se práší a prach se hromadí i pod skříní, nebo v těžko dostupném okolí, u dobře navržené vestavěné skříně na míru se tohoto bát nemusíte. Pokud má skříň posuvné dveře, nepotřebujete ani příliš místa v okolí skříně.

Vestavěné skříně umí nafouknout prostor

Bojíte se vestavěnou skříní ještě více zmenšit už tak malý prostor? Vsaďte na světlé barvy a především zrcadla. Velkoplošná zrcadla mají schopnost opticky zvětšit prostor. A na skříních lze dveře řešit jako posuvné zrcadlové. Což je nejen praktické, ale i velice efektní a chytré současně.

Mnohdy se potýkáme rovněž s tím, jak efektivně využít atypické prostory

Setkáme se s nimi i v běžných obytných prostorách, ale nejčastěji pod schodištěm nebo v podkroví. Pro tato místa není běžný nábytek vůbec vhodným. Do těchto prostor lze nejen přesně tvarově skříň vestavět, ale rovněž vyřešit chytře přístup do těchto stísněnějších prostor, třeba pomocí vysouvacích částí skříní.

Vestavěné skříně i do šatny

Patříte mezi ty šťastlivce, kteří mají tolik prostoru, že si mohou dovolit dokonce šatnu? I zde vestavěnou skříň využijete. Nemusíte ji sice vybavit dveřmi, ale perfektně navržené police až po strop a s mnoha chytrými řešeními vám umožní prostor šatny využít skutečně efektivně a do posledního milimetru plochy. Jinak budete plochou pouze plýtvat a váš problém s prostorem nevyřeší ani sebevětší šatna.

Nechte si navrhnout svoji skříň

Rozhodli jste se konečně udělat něco s vaším nepořádkem i obrovským množstvím nepříliš efektivních úložných prostor?

Nabídku levných skříní na míru najdete na webu Levne-skrine.cz. Zkuste on-line konfigurátor skříní a nechte si připravit nezávaznou cenovou nabídku či návrh zdarma.