5 druhů bot, bez kterých letos na jaře neobejdete!

5 druhů bot, bez kterých letos na jaře neobejdete!

SOUTĚŽ o poukázky na nákup u Deichmann.cz 


Jaro nás vítá a my vítáme fakt, že budeme moci vyšperkovat botník novými trendy kousky. Které boty jsou letošním jarním must-have?

  • Mokasíny

Dříve patřily do pánského botníku, ale letos budou kralovat tomu vašemu. Pohodlné a nadčasové mokasíny jsou ideální alternativou k lodičkám. Můžete je nosit jak do kanceláře ke kostýmku, tak ve volném čase k džínům či šatům. Letos se mokasíny ukážou ze své extravagantnější stránky. Zářivě syté i pastelové barvy, zvířecí vzory, výrazné přezky, ale i kousky v metalických odstínech. Které zvolíte, je jen na vás, ale alespoň jedny mokasíny byste v botníku mít letos měly.

  

  • Slingback baleríny

Pápá, klasické baleríny. Na výsluní se hřejou baleríny s otevřenou patou, tzn. slingback. Propůjčí vám něžný dívčí vzhled. A když navíc zvolíte dívčí růžovou, budete se rázem cítit o dvacet let mladší. Ani „klasické“ baleríny tak úplně nezmizely. Letos ovšem mají špičatější špičku a módní průstřihy po stranách.

  

  • Lodičky

Stálice, která nesmí chybět v žádné sezóně. Jeden rok jsou v módě špičky hranaté, jindy kulaté, letos jsou to klasické špičaté špičky. Podpatkům vévodí blokové, ale samozřejmě nechybí ani klasické jehly. I lodičky se ukazují ve slingback podobách. Je jen na vás, jestli vás osloví spíš klasika, nebo některý z novátorských modelů.

   

  • Šněrovací polobotky

I šněrovací polobotky dřív patřily mužům. Tedy do doby, než je proslavila Marlene Dietrich. Polobotky vám propůjčí potřebnou eleganci, ale i autoritu. I tu nejjemnější blondýnku budou lidi brát vážně, pokud obuje pánský styl.

   

  • Tenisky

Co by to bylo za jaro bez tenisek? Letošní jaro přeje maximalistům. Barevné vsadky, ještě mohutnější podrážky, neonové barvy… Ale nechybí ani bílé tenisky – klasika všech klasik. Tenisek není nikdy dost, takže si dopřejte i letos na jaře alespoň jeden nový model.

  


Vyberte si ze široké nabídky kamenných prodejen Deichmann, nebo nakupujte online na www.deichmann.cz.

 

A navíc pro vás máme připravenou soutěž!!!

Na tři z vás čekají poukázky v hodnotě 500 Kč.

 

Foto: DEICHMANN

 

 

Výherci: M. Kryšpínová, O. Čulíková, Z. Příhraská