Vyhrajte pečující kosmetiku pro aktivní muže Rockface

Vyhrajte pečující kosmetiku pro aktivní muže Rockface


ROCKFACE PEČUJÍCÍ KOSMETIKA PRO AKTIVNÍ MUŽE S VYSOKÝMI NÁROKY

Sportovní duch a stylová elegance moderního městského muže se snoubí v nové pánské kosmetické řadě Rockface, jejíž domovinou je Velká Británie.

Rockface cílí na mladé sebevědomé muže, pro něž je péče o zevnějšek neodmyslitelnou součástí každého dne, třebaže pro ni ve svém aktivním osobním a úspěšném profesním životě nemají mnoho prostoru. Vyhledávají proto přípravky, na které se mohou stoprocentně spolehnout s minimálním úsilím – jejich použití je jasné, snadné a pohodlné. 

Každý z produktů Rockface má jedinečné složení s využitím unikátních přírodních ingrediencí, jako jsou například extrakty z tasmánského pepře, cizrny nebo zelené kávy. Jejich společnou signaturou je příjemná citrusově dřevitá vůně vyvinutá předními parfuméry. Vévodí jí svěží tóny zeleného jablka, bergamotu, koriandru a mandarinky, ve spojení se vzácnými dřevy svůdně okořeněnými ambrou a pižmem.

Produkty Rockface neobsahují parabeny, sulfáty, plastické mikročástice nebo lanolin a nejsou testovány na zvířatech. Pro muže s citlivou pletí značka nabízí varianty bez parfemace a s maximálně jemným a šetrným složením.

 

Holení

GEL NA HOLENÍ – Umožňuje plynulý pohyb břitů bez tahání. S aktivními chladivými a hydratačními ingrediencemi, 200 ml, 139 Kč.

 

 

Péče o tělo

SPRCHOVÝ GEL – Pro mytí pokožky těla i vlasů, 200 ml, 84 Kč.

48h ANTIPERSPIRANT DEODORANT – Zaručí 48hodinovou ochranu před potem, 150 ml, 79 Kč.
48h ANTIPERSPIRANT DEODORANT Hypo Allergenic – Hypoalergenní složení bez parfemace speciálně vyvinuté pro muže s citlivou pokožkou. 48hodinová ochrana, 150 ml, 89 Kč.

 

 

Péče o pleť

HYDRATAČNÍ KRÉM All Weather Moisturiser – Vhodný k péči o pleť za jakéhokoliv počasí. Bambucké máslo podporuje přirozenou obranyschopnost pleti vůči nepříznivým vlivům znečištěného prostředí. Extrakt z guarany má povzbuzující účinky pro pleť a antioxidanty minimalizují vliv škodlivého UV záření, 100 ml, 134 Kč.


HYDRATAČNÍ KRÉM Sensitive
– Pro citlivou pleť. Přidaný přírodní extrakt z tasmánského pepře pomáhá vyhladit a zklidnit pleť, 100 ml, 134 Kč.

ENERGIZUJÍCÍ MYCÍ GEL NA TVÁŘ – Čistí a osvěžuje pleť, bojuje proti známkám únavy. Obsahuje stimulující extrakty ze zelené kávy, oligopeptidy z cizrny redukují odumřelé kožní buňky, 150 ml, 119 Kč.

 

K dostání v DM drogeriích.

 

Tři výherci se mohou těšit balení dvou produktů z této řady.