Vyhrajte extra dávku čistého kolagenu

Vyhrajte extra dávku čistého kolagenu


Pociťujete, že si vaše tělo zaslouží extra dávku kolagenu? Kolagen potřebuje k pohybu každý – tvoří totiž základní stavební kámen pojivových tkání. Je součástí kostí, šlach a chrupavek, ale také pokožky, zubů i dásní. S přibývajícím věkem se ale tvorba kolagenu postupně snižuje, což se projevuje stárnutím kůže, problémy
s vlasy i nehty, ale především bolestmi kloubů. 

Svému tělu jej můžete dodat doplňkem stravy Colafit EXTRA STRONG, který, jak už název napovídá, obsahuje extra dávku kolagenu. Tradiční a prověřený Colafit je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě měkkých pěnových kostiček. Ty se dobře polykají i bez zapíjení, jsou lehce stravitelné a neobsahují další přídavné látky či umělá barviva, které by zbytečně zatěžovaly organismus.

Colafit EXTRA STRONG je ideální při zvýšené zátěži pohybového aparátu.  Extra velká pěnová kostka obsahuje totiž nejvyšší denní dávku čistého, krystalického kolagenu typu I ze všech variant Colafitu – 20 mg v jedné kostičce. Složení je dále obohacené o vitamin D pro podporu správné funkce kostí a svalů a betakaroten dodávající kostičkám specifickou barvu.

Produkty Colafit jsou na trhu již více než 20 let, v současné době je nejprodávanější značkou ve své kategorii v lékárnách v Česku i na Slovensku.

Colafit EXTRA STRONG obsahuje 30 kostiček a je k dostání za doporučenou cenu 537 Kč.

       doplněk stravy

 

Více na www.pripravky-apotex.cz.

 

Na tři výherce čeká tento speciální doplněk stravy.

 

 

 

Výherci: L. Pokorný, V. Tomášková, R. Škaloudová