Léto ve znamení bublinek

Léto ve znamení bublinek

SODASTREAM ROZŠIŘUJE SVÉ PORTFOLIO VÝROBNÍKŮ, LAHVÍ A PŘÍCHUTÍ


SodaStream limitovaná edici JET Love Raspberry s prémiovou výbavou laděnou do malinových vzorů

Edice obsahuje výrobník JET White s bombičkou, 3 litrové opakovaně plnitelné nápojové lahve JET s malinovým tematicky laděným designem a malinovou příchuť pro perlivou vodu se sníženým obsahem cukru a bez obsahu alergenů. Vůni a chuť léta si tak můžete vychutnat v pohodlí domova už teď!

Doporučená maloobchodní cena limitované edice JET Love Raspberry je 1699 Kč.

 

Výrobníky SodaStream Spirit v nových odstínech – zelený Spirit Mint Green a jemně růžový Spirit Peach

Výrobníky SodaStream Spirit vynikají čistým jednoduchým vzhledem s elegantními zaoblenými liniemi. Nyní jsou nově v nabídce limitované edice v hravých, ale zároveň jemných a decentních odstínech – Spirit Peach
a Spirit Mint Green.

 

Doporučená maloobchodní cena limitované edice SodaStream SPIRIT Peach a SodaStream SPIRIT Mint Green
je 2199 Kč.

 

Limitovaná edice lahví SodaStream Sport Games

Sady tří lahví v národních barvách symbolizují sportovními disciplíny, v nichž sportovci reprezentují Českou republiku na Olympijských hrách. Přestože byla o rok odložena, pitný režim odkládat nemůžeme. Balení obsahuje trojici lahví v bílém, modrém a červeném provedení se skicou postavy sportovce – oštěpař, tenista, kanoista. K dostání je sada lahví typu a sada lahví typu Jet.

Doporučená cena limitované edice SodaStream Sada lahví Jet i Fuse Sport Games je 399,- Kč.

 

Plně automatický model SodaStream Spirit One Touch White

Řešení bez kompromisů – elegantní vzhled, funkčnost a pohodlnou obsluha. Přípravu domácích bublinek zjednodušuje revoluční systém uchycení lahve pomocí Snap & Lock mechanismu bez nutnosti šroubování lahve a automatický proces přípravy perlivé vody, který zobrazují světelné diody.

Doporučená maloobchodní cena modelu Spirit One Touch White je 3.199 Kč.

SodaStream Crystal Black/Metal

Požadavky náročného zákazníka na design, funkčnost a také pohodlnou obsluhu splňuje barevná novinka v řadě výrobníků SodaStream – Crystal Black/Metal. Tento luxusní výrobník připraví čerstvou perlivou vodu přímo do elegantní skleněné karafy. Lahev je možné umývat v myčce, takže její životnost je prakticky neomezená. Součástí balení je vedle samotného výrobníku a skleněné nápojové lahve o objemu 0,7l také bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody.

Doporučená maloobchodní cena modelu Crystal Black/Metal je 2.999 Kč.

Nová litrová lahev SodaStream JET Black je vhodná do myčky

Opakovaně použitelná lahev JET Black je vyrobena z Tritanu, což je jediný plastový materiál, který svými vlastnostmi připomíná sklo a zároveň si zachovává výhody plastu. Neobsahuje BPA či jiné škodlivé látky, je UV rezistentní, díky čemuž zajišťuje delší trvanlivost nápojů, nepojímá žádné pachy a nemění barvu. A k tomu je pružný a vysoce odolný proti nárazům a poškrábání, takže ho lze mýt opakovaně v myčce na nádobí při teplotě do 70 °C.

Doporučená cena lahve JET 1 l Black vhodné do myčky je 299 Kč.

Designové lahve SodaStream na vodu s sebou „My Only Bottle“

Nový typ lahve umožňuje mít vodu neustále při sobě a kdykoliv si ji doplnit. Díky objemu 0,6 litrů je lahev malá
i lehká zároveň, takže se snadno vejde do kabelky či tašky. Je opakovaně plnitelná a vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA. Tento materiál vydrží extrémní zátěž, například časté mytí v myčce na nádobí, a odolá
i nárazům či poškrábání.
 

Doporučená cena lahve MOB 0,6 l na vodu s sebou je 359, – Kč.

 

 

O značce SodaStream
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. * Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody
a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 

Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

 

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz.

 

 

  • Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.