Hýčkejte svou pleť při koupeli i po ní

Hýčkejte svou pleť při koupeli i po ní

Soutěž o BIO kosmetiku ECOWELLTaké milujete pocit, kdy ze sebe při koupeli smýváte nejen nečistoty, ale i starosti všedních dní? Ještě příjemnější může být váš očistný a pečující rituál díky kosmetickým přípravkům Ecowell. Jsou v BIO kvalitě
a v jejich složení najdete přírodní látky, které vzešly z ekologického zemědělství. Můžete se tak spolehnout, že své pokožky dopřáváte to nejlepší, a navíc berete ohled na životní prostředí. V balíčku pro výherce této soutěže najdete jemný sprchový gel i výživné a zvlhčující tělové mléko.

Sprchový gel Ecowell jemně čistí a osvěžuje pokožku a zároveň ji vyživuje za pomoci arganového oleje i dalších přírodních látek. Na tuto péči navazuje výživné a zvlhčující tělové mléko, které je díky kombinaci meruňkového oleje a bambuckého másla zvlášť vhodné pro suchou pokožku. Přípravky Ecowell se pyšní certifikátem, který stvrzuje, že jsou vyráběny s ohledem na udržitelný rozvoj ekologického zemědělství. V jejich složení nenajdete žádné parabeny, barviva, syntetické látky ani látky na bázi ropy.

Více se o nich dozvíte na www.liftea.cz, kde je můžete i zakoupit.

Balíček obsahující Ecowell BIO Sprchový gel a Výživné a zvláčňující tělové mléko máme připravený
pro tři výherce této soutěže.

 

Chcete-li se do ní zapojit, zodpovězte správě soutěžní otázku:

 

 

 

Výherci: S. Ptáčková, O. Šilhavá