Květinové vody pro čistou a svěží pleť

Květinové vody pro čistou a svěží pleť

Soutěž o kosmetické přípravy Zoya Goes Pretty


 

 

Květinové vody jsou báječnými pomocníky při péči o pleť. Během dne ji osvěží, večer pak čistí a tonizují. V BIO provedení značky Zoya Goes Pretty, která sází na sílu přírodních látek, navíc nádherně voní, a to po levanduli nebo damašské růži. Tři výherci této soutěže se nemusí rozhodovat, kterou vybrat. Získají totiž obě, každou v praktickém balení 50 ml, které se pohodlně vejde do kabelky. Tuhle voňavou příruční sadu doplňuje ještě BIO Bambucké máslo s levandulí, které se rychle vstřebává, a tak jím v průběhu dne můžete snadno potřít vysušené části pokožky.

Květinové vody Zoya Goes Pretty obsahují pouze přírodní suroviny, navíc v BIO kvalitě. Zpracovávají se za použití unikátní destilační techniky spojující prověřené tradice a moderní technologie. Kromě péče o pleť lze květinové vody použít i na vlasy, na které se nanášejí hned po umytí. Uplatnění nacházejí i v aromaterapii, stačí je nanést na oblečení nebo ložní prádlo. K dostání jsou v praktickém balení s rozprašovačem.

Více informací o květinových vodách i dalších kosmetických přípravcích značky Zoya Goes Pretty najdete na www.liftea.cz, kde je můžete i pořídit.

Balíček obsahující Levandulovou i Růžovou BIO květinovou vodu Zoya Goes Pretty spolu s praktickým „kapesním“ balením BIO Bambuckého másla s levandulí máme připravený pro tři výherce této soutěže.

  

 

Chcete-li se do ní zapojit, zodpovězte správě soutěžní otázku:

 

 

 

 

 Výherci: A. Kroupová, Š. Dolníčková, O. Hrabětová