Cool pražská únikovka o zajímavé ceny

Cool pražská únikovka o zajímavé ceny


 

Na začátku srpna odstartovala v Praze originální venkovní úniková hra. V rámci celoroční spolupráce ji přináší bikesharingový projekt Rekola spolu se značkou ovocných pivních mixů Cool nealko, díky níž je zdarma. Ve hře je navíc v každém termínu sto zajímavých cen.

Do konce srpna probíhá první soutěžní kolo a pro účast v něm stačí pouze mobilní telefon s připojením k internetu a aplikace Rekola.

Jak to funguje?

Cílem je navštívit v libovolném pořadí čtyři místa v širším centru Prahy – Kampu, Smíchovskou náplavku, park Folimanka a Žofín. Na každém stanovišti se účastníkům v aplikaci objeví šifra, kterou je třeba vyřešit. Poté už soupeříte pouze s časem. Způsob přepravy mezi stanovišti je libovolný, jejich rozmístění však přímo vybízí k využití rekola – právě tak dosáhnete nejlepších časů. Hra může trvat dvě hodiny, ale ti nejlepší ji určitě zvládnou rychleji a zapojí se tak do klání o zajímavé odměny. Ve hře je předplatné Rekola či balení nealko ovocných pivních mixů Cool.

O co se soutěží?

Úniková hra je dostupná do poloviny října a hraje se ve dvou termínech, avšak každý hráč se může zúčastnit pouze jednoho z nich. Po skončení aktuálního kola bude pořadí resetováno a odměněno sto nejrychlejších účastníků. Na první tři přitom čeká předplatné Rekola Premium a k tomu karton 24 ks Cool nealko. Ostatní členové TOP 10 získají jednu z těchto báječných cen, na stylovou odměnu se může těšit i dalších 90 hráčů s nejlepším výsledkem.

Tak vzhůru do sedla rekola a osvěž si den nejen díky Cool nealko, ale také bezva únikovce!