Dovolená na horách s dětmi – to jsou Jeseníky

Dovolená na horách s dětmi – to jsou Jeseníky

Nenechte se připravit o dovolenou na lyžích. Vyjet si do zahraničí nemusí být možné, nebo bezpečné. Zůstaňte tady a pojďte s dětmi na lyžích poznávat Jeseníky.


 

Jeseníky nabízí nejlepší lyžování na Moravě

Chráněná krajinná oblast Jeseníků nabízí možnosti letního i zimního vyžití. Jde o jednu z nejbohatších oblastí na skiareály u nás. Ski aréna Karlov v centru Jeseníků nabízí 12 km vzájemně propojený a perfektně udržovaných sjezdovek. Neřešíte různé skipasy. Na všechny sjezdovky si totiž vystačíte s jediným. Celkem 14 sjezdovek má úrovně od té nejjednodušší modré pro rodiny s dětmi a pro začátečníky, přes červenou pro rekreační lyžaře až po nejnáročnější černou. K dispozici jsou perfektně fungující vleky i pojízdné pásy pro výuku lyžování u dětí. Je zde možnost velkolepého nočního lyžování na šesti širokých, přes pět kilometrů dlouhých tratích. Navíc děti do šesti let lyžují zdarma a do 15 let mají speciální dětský tarif. Dovolená na horách s dětmi tak není ani příliš nákladnou záležitostí.

Nemusíte ale zůstávat jenom na sjezdovkách. Běžkařské tratě doslova lákají k výletům nádhernou přírodou Jeseníků. Perfektně upravené tratě nabízí zážitek z jízdy, a i když vaše děti dávají normálně přednost raději snowboardu, zde se určitě k výletu na běžkách nechají přesvědčit.

Zážitek i z ubytování: rezervujte si pobyt v hotelu Kamzík

Hotel Kamzík je hotelovým rezortem, který počítá s rodinnými návštěvami. Děti jsou zde vítané a hotel je připraven na to, aby se zde nenudily. Vyřádí se zde a dospělí si odpočinou. V ceně ubytování je vstup do hotelového bazénu i na sportoviště. Wellness komplex hotelu je umístěn v lese a funguje i v zimě. Má neopakovatelnou romantickou atmosféru. K lanovce jezdí přímo od hotelu ski bus, takže se nemusíte nikam přepravovat automobilem a vše máte po ruce.

Pokoje hotelu najdete nadstandardně vybaveny a čtyřlůžkové pokoje jsou, pokud jde o dětské hosty do 12 let, cenově zvýhodněné. Tato nabídka je zohledněna i v rezervačním systému, který najdete na stránkách hotelu www.hotelkamzik.cz.

Dovolená v hotelu Kamzík je rozhodně zážitkem pro děti i dospělé

Část dne můžete trávit na lyžích, druhou se zabavíte v hotelu. Malé děti v herně, větší na sportovišti, rodiče klidně v sauně. K tomu si všichni společně užijete perfektní gastronomii. A pokud se vám pobyt v Jeseníkách a v hotelu Kamzík zamlouvá, máte příležitost jej věnovat i v podobě dárkového poukazu někomu ze svých blízkých. Zakoupíte jej v e-shopu na webových stránkách.