Dokonalé kosmetické tyčinky od Joshi Cosmetics

Dokonalé kosmetické tyčinky od Joshi Cosmetics

UDRŽITELNOST. EKOLOGIE. ROZLOŽITELNOST.


To vše v sobě spojuje unikátní produkt kosmetické péče a osobní hygieny, na který trh dlouho čekal. 100% ekologické vatové tyčinky pod značkou JOSHI COSMETICS si postupně získávají v Česku oblibu, a nyní je můžete exkluzivně zakoupit v síti FAnn parfumerií.

Tyčinky jsou vyrobeny z bavlny a bambusu, obal produktu potom výhradně z papíru. Koncovky mají unikátní speciálně tvary – jemné vroubky nebo pevnou špičku, které jsou pro tyčinky společnosti JOSHI typické. Díky nim si usnadníte svůj každodenní rituál líčení a osobní hygienu, ale nedají na ně dopustit ani vizážisté a make-up artisté, kteří produkty JOSHI využívají při své práci.

Vatové tyčinky JOSHI můžete využívat na více činností. Špičku tyčinky můžete použít na úpravu vašeho make-upu, k líčení rtů, očních linek nebo pro bezchybné lakování nehtů. Druhou stranu vatové tyčinky, která je vroubkovaná, lze využít na čištění, úpravu líčení nebo odličování a také pro lokální aplikaci léčivých přípravků, případně nanášení kosmetiky.

„Naše produkty splňují ty nejpřísnější normy,“ říká zakladatelka značky Hana Ženíšková. „Materiál vatových tyčinek je 100% rozložitelný, bez parfemace, kovu a plastu. To stejné samozřejmě platí o balení, ve kterém tyčinky dostanete. Ekologie, udržitelnost a zdraví jsou pro nás alfou a omegou, nicméně naší snahou je přinést do koupelny i trochu designu a stylu.“

„Japonsko pro mě vždy bylo symbolem preciznosti, čistoty, udržitelnosti. Je průkopníkem v odvětvích, které jsou mi velmi blízké, tedy v kosmetice i designu. Když jsem plánovala cestu po Japonsku, nikdy by mě nenapadlo, že budu odjíždět se suvenýrem, který dá základ JOSHI – s celočernou, 100% ekologickou vatovou tyčinkou. Tato varianta je pro mě osobně ikonická, nevšední, prostě jiná. Je to ta věc, kterou používáte denně a nikdy by Vás nenapadlo, že to jde udělat jinak. Zkrátka jednoduchý designový produkt, který je v souladu s přírodou,“ říká o svém projektu Hanka.

 

JOSHI COSMETICS Bamboo Black, Pink a Blue, 99 Kč.

 

Exkluzivně v síti FAnn parfumerií a na e-shopu www.fann.cz.

My jsme si pro vás připravili soutěž o krabičku růžových tyčinek!

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: Š. Nosková, K. Pěničková, G. Hrubá