Tekuté zlato? Vyzkoušejte Agrico oil

Tekuté zlato? Vyzkoušejte Agrico oil


Elixír mládí ještě nikdo nevyvinul. Naštěstí jej s přehledem zastoupí BIO arganový olej. Ne nadarmo se tomuto zázraku říká „tekuté zlato“ a je považován za tajemství krásy marockých žen. Originální arganový olej
z prvotřídního marockého zdroje plněný v Česku do lahviček evokujících Pohádky tisíce a jedné noci si nyní můžete dopřát díky značce AGRICO OIL i v celé síti FAnn parfumerií.

 

V ČEM JE UNIKÁNTÍ?

Arganový olej je 100% olej lisovaný za studena z jadérek ořechů argánie trnité, která se pěstuje výhradně v Maroku. Jeho příjemná vůně s lehkým oříškovým tónem jadérek dodává oleji svou jedinečnost. Olej je výjimečný zejména v univerzálnosti použití, lze jej aplikovat téměř na celé tělo. Svými jedinečnými vlastnostmi dokáže pomoci s regenerací pokožky, při problémech s ekzémem nebo s vyhlazením jemných vrásek. Také je velmi efektivní jako regenerační zábal či maska na vlasy. Vlasům navíc dodává potřebnou vitalitu a lesk. Vyživuje, prokrvuje vlasové kořínky a snižuje tvorbu lupů.

TAJEMSTVÍ KRÁSY MAROCKÝCH ŽEN

Arganový olej je zásobárnou nejcennějších látek, které potřebuje zdravá pleť a vlasy. Bio olej lisovaný ze syrových semen argánie má zlatavou barvu, delikátní ořechovou vůni a poměrně hustou konzistenci. Obsahuje až 80 % esenciálních mastných kyselin, velké množství vitaminů B a E, dále vitaminy A a F, tokoferoly a karoten. Bohatý je i na antioxidanty, napomáhající ochraně a obnově buněk. Arganový olej je synonymem nanejvýš šetrné péče o pleť, nehty, vlasy a řasy. Urychluje hojení zánětů a léčbu dalších dermatologických potíží.

 

POUŽITÍ

Ne na mokrou, ale na vlhkou pokožku, naneste menší množství arganového oleje a jemně rozetřete. Pro obličej obvykle stačí 3-5 kapek 2x denně. Samotné dávkování je však velmi individuální. Doporučujeme začínat
s menším množstvím a v případě potřeby navyšovat. Všechny oleje dodáváme s kapátkem, a tak si můžete počet kapek jednoduše a přesně dávkovat.

 

AGRICO OIL Arganový olej 50 ml, 360 Kč

 

EXKLUZIVNĚ V SÍTI FANN PARFUMERIÍ A NA WWW.FANN.CZ.