Hrajte o Colafit Junior. I děti potřebují kolagen!

Hrajte o Colafit Junior. I děti potřebují kolagen!


Dětské kosti a chrupavky rostou závratnou rychlostí, čímž dostávají pořádně zabrat. Na jejich vývoj a kvalitu má podstatný vliv kolagen, což je bílkovina tvořící základ pojivových tkání, tedy chrupavek, šlach a kostí. Je ale také přirozenou součástí zubů, dásní, cévních stěn, očních rohovek, kůže a nehtů.

Zvýšenou potřebu stavebních látek u dětí je třeba zajistit především vhodnou stravou. K dodání kolagenu do organismu během růstu a vývinu dětí můžeme přispět také doplňkem stravy Colafit Junior. Pro jeho výrobu je používán čistý kolagen ve formě gelu. Ten je hluboce zamražen a následně procesem zvaným lyofilizace zbaven veškeré vody. Tento proces je technologicky, energeticky i velmi časově náročný, ale přináší své výhody, protože při něm nedochází k degradaci molekuly kolagenu.

Doplněk stravy Colafit Junior díky tomu obsahuje čistý nativní kolagen typu I, tedy kolagen ve své přirozené, tělu vlastní, neporušené struktuře. Zpracován je do formy malých měkkých kostiček, které se snadno polykají a mají skvělou jahodovou příchuť. Kromě 4 mg čistého krystalického kolagenu typu I obsahují také extrakt z růže šípkové, který přispívá k udržení normálního stavu kloubů.

Radost dětem jistě udělá malý dárek – magnetka, která je součástí každého balení. Rodiče pak potěší zjištění, že Colafit Junior neobsahuje žádné další přídavné látky či umělá barviva, která by zbytečně zatěžovala dětský organismus.

Colafit Junior je vhodný pro děti od 3 let.

Přípravky značky Colafit, které jsou na trhu již více než 25 let, patří v současné době mezi nejprodávanější ve své kategorii v lékárnách v Česku i na Slovensku. Vyráběny jsou výhradně v České republice.

V  naší soutěži můžete vyhrát balení Colafit Junior.

 

Více informací najdete na www.pripravky-aurovitas.cz.

 

 

 

 

Výherci: R. Kadavý, A. Špaňhelová, P. Koulíková