Vylepšete si kondičku s chytrými hodinkami!

Vylepšete si kondičku s chytrými hodinkami!

Ty od HONOR nyní koupíte za ledové ceny!


Nestihli jste předvánoční slevy? Nezoufejte! HONOR stále drží ceny při ledu! V novoroční slevové akci najdete oblíbené chytré outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro s bezkonkurenční výdrží baterie nebo fitness hodinky HONOR Watch ES, které umí měřit až 90 různých sportovních aktivit! Nabídka platí do 31. ledna 2021.

 

Překonejte své rekordy s outdoorovými hodinkami HONOR Watch GS Pro

Vůbec první outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro, prověřené vojenskými testy včetně odolnosti vůči extrémním teplotám, dešti, vlhkosti nebo prachu, umí měřit více než 100 tréninkových režimů. Poskytnou vám přehled o délce tréninku, spálených kaloriích, srdeční frekvenci i hladině kyslíku v krvi. A co víc, jejich hlasový doprovod vás namotivuje a dodá cenné rady, jak dosáhnout ještě lepších výsledků. Outdoorové HONOR Watch GS Pro jsou u vybraných partnerů k dostání za 4 990 Kč namísto původních 6 499 Kč.

 

HONOR Watch ES: Fitness virtuální trenér přímo na zápěstí

Hodinky HONOR Watch ES nabízí 44 animovaných pohybových aktivit, které přesně demonstrují, jak správně cvičení provádět. To se v situaci, kdy jsou již několik měsíců uzavřeny posilovny, určitě hodí! Navíc si můžete vybrat až z 95 tréninkových režimů pro monitorování vašeho progresu. Hodinky HONOR Watch ES snížily cenu z 2 499 Kč na příjemných 1 999 Kč.

 

Fitness náramek HONOR Band 5: Nejlevnější, ale spolehlivá varianta!

HONOR Band 5, oceněný dTestem jako nejlepší fitness náramek na trhu a nejvýhodnější nákup, komplexně monitoruje a zobrazuje data o srdečním tepu, tréninkovém času, vzdálenosti, rychlosti, spálených kaloriích i okysličení krve. To vám pomůže při plánování efektivnějšího tréninku. Fitness náramek HONOR Band 5 je právě teď k dostání na Alza.cz jen za 799 Kč namísto původních 999 Kč.

 

Nejoblíbenější chytré hodinky minulého roku HONOR MagicWatch 2

Zůstaňte motivováni na cestě k dosažení svých cílů. MagicWatch 2 mají hlasového asistenta a disponují 15 sportovními režimy a dalšími 13 různými běžeckými kurzy. Večer si udělejte chvilku a věnujte minutu relaxaci pomocí dýchací aplikace pro lepší noční spánek. HONOR MagicWatch 2 právě teď koupíte za 3 499 Kč místo původních 4 999 Kč u prodejce Mobil Pohotovost do 25. ledna.

 

Produkt

Původní cena

Slevová nabídka

HONOR Watch GS Pro

6 499 Kč

4 990 Kč

HONOR Watch ES

2 499 Kč

1 999 Kč

HONOR MagicWatch2 46 mm

4 999 Kč

3 499 Kč

HONOR Band 5

999 Kč

799 Kč

 

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk