Z rutiny na rituál

Z rutiny na rituál

Nová přírodní tělová péče značky Naturigin


Dánskou značku přírodní kosmetiky známe spíše jako specialistu na vlasy. Nyní však přichází také
s novinkami tělové kosmetiky! Toto trio - intimní gel, sprchový gel a tělové mléko jsou plné hýčkajících přírodních složek a promění běžnou rutinu každodenní hygieny na hotový wellness RITUÁL! Cenné přírodní složky v podobě hydratační aloe vera, borůvek či vyživujících extraktů z ovsa, v kombinaci s úchvatnou ovocnou vůní činí tuto tělovou novinku naprosto neodolatelnou! Samozřejmostí je absence chemických složek a celá řada certifikací, jmenujme například Nordic Swan Ecolabel, Certified Organic Ingredients, Asthma Allergy Nordic nebo ekologickou certifikaci Ocean Friendly. Všechny novinky jsou také vhodné pro veganky.
 

Každodenní hygiena je pro moderní ženu absolutní samozřejmostí. Pokud navíc sáhne po přípravcích, u kterých si je jistá, že jsou z přírodních surovin, šetrně ji hýčkají a neškodí jí samotné, ale ani planetě a jako bonus nádherně voní, je očistný rituál ještě příjemnější.

 

Novinky tělové kosmetiky NATURIGIN:

NATURIGIN Mindful Skin | Pure Intimate Wash – jemná přírodní péče pro každodenní mytí intimních oblastí. Mycí gel obsahuje přírodní složky, například výtažek z aloe vera, ovsa a borůvek. Aby citlivé partie nijak nedráždil, neobsahuje parfemaci ani barviva. Díky šetrnému složení vyhovuje všem typům pokožky, včetně té se sklony k alergiím. Obsahuje kyselinu mléčnou, která udržuje správné pH v intimní oblasti a pomáhá tak předcházet vzniku nepříjemných infekcí. Vhodný i pro veganky.

K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 430 Kč.

NATURIGIN Mindful Skin | Bilberry Body Washjemný mycí gel s nádhernou ovocnou vůní udělá z obyčejné každodenní  rutiny relaxační rituál. Dokonale vyčistí, ale zároveň vyživuje a hydratuje pokožku. Obsahuje výtažky z organické, vysoce hydratační aloe vera, ovsa a svěžích borůvek dokonale vyvážené tak, aby pokožku jemně čistil (očistí jen nečistoty, nikoliv cenné ochranné lipidy) a zároveň o ni pečoval. Přírodní ingredience chrání pokožku před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a před volnými radikály. Ideální pro každodenní použití, všechny typy pokožky a bez obav ho mohou používat také veganky.

K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 490 Kč.

NATURIGIN Mindful Skin | Bilberry Body Lotiontělové mléko, které si okamžitě zamilujete. Kombinace hydratačních přírodních složek, jako je například aloe vera, slunečnicový olej, vyživující bambucké máslo, olivový olej spolu s pečujícími extrakty z ovsa a osvěžující borůvkou činí toto tělové mléko naprosto neodolatelné. Má příjemnou texturu jemného mléka, ale přesto okamžitě cítíte, jak je pokožka hydratovaná, pružná a hladká na dotek. Jako bonus má krásnou ovocnou vůni a zklidňující účinky pro všechny typy pokožky, včetně citlivé a vysušené. Této jemné péče mohou využívat také veganky.

K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 490 Kč.

 

NATURIGIN přináší nejšetrnější permanentní barvy pro domácí barvení díky obsahu certifikovaných organických ingrediencí. Tato dánská vlasová značka nabízí 19 nádherných sytých odstínů barev na vlasy. Mottem NATURIGIN je víra ve skutečnou krásu, které je možné dosáhnout jen harmonií se všemi aspekty života. Své produkty neustále vyvíjí a zlepšuje tak, aby efektivně kombinovaly sílu přírodních ingrediencí spolu s nejnovějšími kosmetickými poznatky a postupy. Barvy NATURIGIN jsou velmi šetrné, ale zároveň ve špičkové kvalitě, bezvadně kryjí a nevymývají se. Vlasová péče je plná přírodních výtažků a cenných složek. Spojení s přírodou jde ruku v ruce také s ochranou životního prostředí, kterému se NATURIGIN aktivně věnuje. Značka NATURIGIN představuje celou řadu vlasové kosmetiky (péče i styling) a nově také tělové péče.

Více na www.naturigin.cz.