TIP redakce na doplňkovou péči o pleť

TIP redakce na doplňkovou péči o pleť


Dermokosmetika Dermedic Hydrain3:

Hydratační hypoalergenní péče z čisté artéské vody

Voda je nezbytná pro správnou funkci organismu. V tomto období, kdy je méně sluníčka a chladné a větrné počasí, je dostatečná hydratace pro ochranu proti vnějším vlivům důležitá. Ochranné funkce dehydrované pokožky jsou totiž oslabené, z vysušené pokožky dochází k poruchám v procesu tkáňové obnovy. Dermokosmetika DERMEDIC z řady HYDRAIN3 je kompletní hydratační řada pro použití při péči o silně dehydratovanou nebo výjimečně vysušenou pokožku.

 

MÁME PRO VÁS TIP NA DOPLŇKOVOU PÉČI
Hydratační pleťové sérum pro suchou až velmi suchou pleť Dermedic Hydrain3 Hialuro

Sérum s 15%, tedy nejvyšší koncentrací kyseliny hyaluronové v kosmetických přípravcích, intenzivně hydratuje obličej, krk i dekolt. Okamžitě vyhlazuje pokožku, zpevňuje a chrání před předčasným stárnutím. Obsažený mandlový olej přispívá k vyživení a zklidnění pokožky, podporuje její pružnost.  Vitamin E neutralizuje volné radikály, čímž chrání proti oxidaci, narušování lipidů pokožky a kolagenových a elastinových vláken kůže.
V důsledku účinné ochrany proti volným radikálům působí vitamín E i proti stařeckým a degenerativním změnám pokožky.

Phytosqualan – Skvalen neboli rostlinný skvalen je přírodní emolient, tedy zvláčňující prostředek. Zajišťuje měkkost a pružnost pokožky, obnovuje lipidovou vrstvu a navrací jí ochranné vlastnosti, hydratuje, chrání před pronikáním škodlivých látek z prostředí, má antioxidační vlastnosti, vyživuje a promašťuje pokožku. Navíc vykazuje ochranný účinek proti bakteriím, plísním a UV záření.  Samozřejmostí značky Dermedic je hypoalergenní složení, při výrobě byla využita nejčistší voda z artéských studní.

 

Pro podporu maximální účinnosti je sérum přizpůsobeno pro denní i noční použití. Rovnoměrně naneste na pleť obličeje, krku a dekoltu a nechte vstřebat. Více informací na Notino.cz, kde zakoupíte 30 ml za 205 Kč.