Hrajte o nový Glanc box jaro 2021

Hrajte o nový Glanc box jaro 2021


Testujte s brandnooz nové produkty!

Od té doby, co nás napadlo, jak spotřebitelům umožnit objevovat a ochutnávat zajímavé novinky na trhu, uplynuly již čtyři roky. Nyní se brandnooz s více než sto tisíci registrovaných uživatelů, Noozies, řadí mezi klíčové evropské informační a zážitkové portály se zaměřením na potraviny.

Každý den se k nám přidávají noví členové, aby zjistili, co je k dostání dobrého, jak to chutná a podělili se o své zkušenosti s ostatními. Svým hodnocením novinek zároveň sdělují svůj názor výrobcům včetně toho, jak by mohli své produkty případně vylepšit. Za každý komentář také sbírají Noozies body, které si mohou pravidelně proměňovat v našem bohatém věrnostním programu.

Spolupracujeme s více než stovkou nejznámějších výrobců potravin, o jejichž novinkách zde pravidelně informujeme a které s námi můžete ochutnávat prostřednictvím brandnooz boxu i vy! Zažijte tak každý měsíc nové překvapení a testujte novinky spolu s rodinou či přáteli v pohodlí vašeho domova!

brandnooz, to jsou novinky (nooz) vašich oblíbených značek (brand) na trhu potravin a spousta ochutnávek! Rádi objevujete nové chutě? Pak není nic snadnějšího, než se bezplatně zaregistrovat a přidat se k ostatním Noozies!

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o nový GLANC BOX JARO 2021!

Novinky ze světa drogerie a kosmetiky, která potěší Vaše tělo i smysly od brandnooz.cz.

Glanc box obsahuje:
LIRENE peeling na obličej s mátou 150ml
AUSTRALIAN BODY CARE jemný mycí gel 100ml
DERMACOL mycí emulze 200ml
ZIAJA šampon na vlasy Olivový olej 400ml
SEBAMED PRO! Aktivní ochranný krém 50ml
SAVO univerzální dezinfekční sprej 200ml
WC NET


Odpovězte na soutěžní otázku a výhra může být i vaše!

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: P. Eliášová