Sportovní boty jen k teplákům? To už dávno neplatí

Sportovní boty jen k teplákům? To už dávno neplatí


Módní ikony už před časem vyvrátily mýtus, že tenisky patří jenom na sportovní hřiště a tak máme při výběru pohodlných bot na dlouhé pochůzky (nejen) po městě volnější ruku. Sneakersy, jak se dnešním vymazleným teniskám říká, nabízí pohodlí pro vaše nohy a navíc vypadají skvěle takřka ke všemu.

Inspirací nám mohou být české i světové celebrity, které si právě tyto botky oblíbily natolik, že na paparazii snímcích jen těžko narazíte na hvězdy obuté v něčem jiném. Nekonečně trendy jednobarevné „kecky“ padnou k šatům i teplákovce, barevnými teniskami zase můžeme doladit i jinak celkem fádní outfit.

A pokud botám budeme chtít ponechat jejich původní poslání, můžeme v nich bez obav vyrazit i na to hřiště. Skvěle totiž stále plní i svou původní funkci bot pohodlných nejen na chození, ale i na jejich údržbu. A to je bezesporu to, co v každodenním životě ocení nejedna z nás.

 

Must-have vašeho botníku, kterého nebudete litovat

Čas od času se možná všem stane, že podlehneme trendu, který nám nakonec úplně nesedí, nebo jeho čas slávy hodně rychle pomine a obrátí se spíše v kousek, který spí hluboko ve skříni a čeká, zda někdy nastane jeho nová éra. Také máme možná často v botníku obuv, kterou vynosíme sotva dvakrát do roka, protože sladit ji se zbytkem outfitu je často složité. Nic z toho se ale nestane v případě sneakersek, které nás v podobě legendárních kousků z dílen světových návrhářů obklopují už desítky let a dělají parádu i na přehlídkových molech. Kvalitních a nadčasových bot nejen tohoto typu nabízí modivo.cz tolik, že nebudete vědět, po kterých váš botník prahne více. Věřte ale, že jejich nákupu nebudete litovat stejně, jako svých oblíbených džínů a bílé košile. Stálic, po kterých když sáhnete, vždycky to dobře dopadne. A v tom je i kouzlo tenisek.Jaké vybrat, když ne všechny?

Zatímco některé z nás se netají svou závislostí ve sbírání bot či jiných kousků, jiné zase ale žijí spíše podle hesla „méně je více.“ Které sneakersy tedy vybrat, aby plnily úlohu univerzálního a nesmrtelného kousku? Nejideálnější volbou budou bílé tenisky, které doladí sportovní i každodenní outfit k dokonalosti a navíc ho příjemně rozzáří. Některé značky navíc vyrábí již samotné tenisky v elegantním duchu a tak se nemusíte bát, že byste se tímto typem obuvi nevkusně odlišila, pokud teniskami doladíte třeba i outfit do práce. V dnešní době plné sociálních sítí navíc není vůbec složité čerpat inspiraci třeba od bloggerek, jejichž parketou je právě kombinování jednotlivých kousků, které by nám na první pohled možná vůbec nepřišly kompatibilní. Snadno tak zjistíte, že právě tenisky mohou provázet vaše kroky nejen letos, ale že je z žebříčků trendů jen tak něco nesesadí!