Na odličování s aktivními látkami z Bretaně

Na odličování s aktivními látkami z Bretaně

Nová řada čisticích a odličovacích produktů od Yves Rocher


Yves Rocher uvádí na trh jedinečnou řadu čisticích a odličovacích produktů. Pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, pro všechny věkové kategorie a potřeby pokožky. Jedno mají společné – všechny obsahují aktivní látky z francouzské Bretaně rostlinného původu.

 

PRO VŠECHNY, PRO VŠECHNY TYPY PLETI, PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE

Masky, peelingy, micelární vody, želé, krém… můžete si vybrat svoji oblíbenou texturu a benefity produktu podle svých potřeb a preferencí. Experti Yves Rocher na výzkum rostlinné kosmetiky vyvinuli novou řadu produktů na čištění pleti vyrobenou z ingrediencí rostlinného původu z naší rodné Bretaně. Produkty jsou přizpůsobeny všem potřebám bez ohledu na typ pleti, věk, pohlaví, životní styl nebo vkus!

PĚT ROSTLINNÝCH ÚČINNÝCH INGREDIENCÍ S MOCNOU SILOU Z BRETANĚ

Bio měsíček s regeneračním účinkem, zklidňující chrpa a heřmánek nebo čisticí máta jsou ikonické rostliny Yves Rocher pěstované v režimu ekologického zemědělství ve francouzském městečku La Gacilly, kolébce značky. Mikrořasa je získávána udržitelným způsobem z oblasti bretaňských pobřeží. Všechny tyto rostliny skrývají neobyčejný potenciál uspokojit různé potřeby pleti. Objevte řady Pure Algue, Pure Calendula, Pure Camomille, Pur Bleuet a Pure Menthe.

PURE ALGUE

Městské znečištění, stres, únava nebo intenzivní životní styl představují hrozbu pro naši pleť: chybí jí kyslík
a časem je dehydratovaná. Experti Yves Rocher na výzkum rostlinné kosmetiky se inspirovali čisticí sílou oceánu a jako účinnou látku vybrali mikrořasy Tetraselmis, mořské rostlinky s neobyčejnými schopnostmi v boji proti negativním vlivům a stárnutí pleti.

Odličovací želé 3v1 s úžasnou texturou připomínající mořskou pěnu spojuje účinnost odličovacího oleje
a svěžest čisticího gelu. Pro dokonale odlíčenou a vyčištěnou pleť i oční okolí. Klíčovou složku tvoří řasa Tetraselmis s detoxikačními účinky na pokožku.

Odličovací želé má lehkou vzdušnou texturu díky kombinaci 3 přírodních želírovacích látek (škrobový gel, konjaková guma a gellanová guma). Pokožce dodává svěží pocit. Pečlivý výběr aktivních složek s respektem
k pokožce a životnímu prostředí umožňuje šetrné čištění pleti a očí. Důkladně odstraní i voděodolný make-up. Pleť zanechá čistou, jemnou a hydratovanou.

  

Čisticí okysličující pěna jemně čistí, okysličuje a osvěžuje pokožku. Odstraňuje make-up a další nečistoty z pleti.

Okysličující hydratační maska intenzivně hydratuje a revitalizuje pokožku. Obnovuje přirozený jas pleti.

 

Svěží čisticí gel dokonale čistí, okysličuje a osvěžuje pleť. Odstraňuje make-up a nečistoty z pleti.

Odličovací micelární voda 2v1 spolehlivě odstraňuje odolný make-up. Díky svěží textuře zanechává pleť jemnou, čistou a odpočatou.

Rozjasňující peeling pro svěží pleť jemně exfoliuje, okysličuje a osvěžuje pleť. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty.

 

Více na www.yves-rocher.cz.

 

A co můžete vyrát?
Pokud správně odpovíte na soutěžní otázku, bude na vás čekat dárek v podobě dvou produktů z řady Pure Algue (Okysličující hydratační maska a čistící pěna).

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: P. Veselková, S. Holubcová, R. Kropáčková