Nechte se hýčkat kosmetikou Ziaja Cupuacu s jedinečným složením aktivních látek z exotických koutů světa!

Nechte se hýčkat kosmetikou Ziaja Cupuacu s jedinečným složením aktivních látek z exotických koutů světa!


Ve vzdálené Amazonii zaujme svou krásou a hodnotnými vlastnostmi okouzlující strom Theobroma grandiflorum, ze kterého je extrahováno máslo cupuacu, hlavní složka produktové řady Ziaja Cupuacu. Je to účinný kosmetický program pro keratinovou obnovu suché a normální pokožky. Sametová konzistence naplněná karamelově ořechovou vůní je s lipidovým koktejlem je perfektní kombinací a požitkem pro všechny smysly. Produkty obsahují navíc vzácné máslo karité, olej z brazilských ořechů a makadamový olej. 

Máslo Cupuacu vykazuje mimořádné výživné a regenerační vlastnosti, vyhlazuje a uvolňuje pokožku a dodává tolik potřebnou hydrataci.

Dopřejte si provoněnou relaxaci se sprchovým krystalickým mýdlem, vraťte svěžest unavené pokožce s cukrovým peelingem a dodejte své pokožce lehký opálený odstín s bronzujícím tělovým mlékem

 

Bohatost přírody z celého světa je jedinečná a stojí za to ji využít. Objevte blahodárné kouzlo plodů cupuacu, účinný spojenec na cestě ke krásně bronzující, zdravé a exoticky provoněné pokožce je řada Ziaja Cupuacu.

Sprchování provoněná relaxace
Aby pokožka vydržela pevná a pružná, rozhlédněte se po přípravcích, které jí dodají dostatečnou hydrataci.
V rámci každodenní péče určitě sáhněte po krystalickém sprchovém a koupelovém mýdlu. Pečuje o celé tělo jemně a bez zbytečného vysoušení, dodává pokožce dostatečnou hydrataci. Osvěžující sprcha s okouzlující podmanivou vůní bude skutečným zážitkem.

Ořechový rituál pro zářivou pokožku
Jak vrátit svěžest unavené pokožce? Pomůže vám exfoliační vyhlazující krystalický cukrový peeling. Dopřejte si ho alespoň jednou týdně a přesvědčte se, že hladká pokožka vypadá mnohem mladistvěji. Stačí jemně vmasírovat do navlhčené pokožky. Do okouzlující ořechově karamelové vůně se okamžitě zamilujete!
Drobné cukrové částečky se pomalu rozpouštějí, kousíčky ořechových skořápek šetrně odstraňují odumřelé svrchní buňky a zanechávají kůži sametově hebkou. Díky blahodárným olejům z brazilských a makadamových ořechů a vzácnému máslu karité přináší Ziaja Cupuacu aktivní výživu vaší pokožce.

Zaměřte se na bronz
Až se slunce schová nebo ztratí svoji sílu, s bronzujícím hydratačním denním krémem a bronzujícím hydratačním a vyživujícím tělovým mlékem můžete získat přirozený, opálený odstín obličeje i těla. Obě péče se vyplatí vzájemně kombinovat. Prozáří zlatavým odstínem Vaši pokožku i pleť, zajistí jí zdravý lesk a optimální dávku hydratace.
Nadměrné ztrátě vody z pokožky zabráníte ošetřením pomocí vyživujícího pleťového krému na den i noc s regeneračním a vyhlazujícím účinkem. Snadno se nanáší, nezanechává mastnou vrstvu a po jeho aplikaci zůstává kůže krásně hladká.

 

Více na www.ziajaprotebe.cz.

My pro vás máme soutěž a výhrou bude voňavý balíček řady Cupuacu.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: Z. Nedbalová, I. Pecháčková, Š. Andrýsková