Pečujte o svoji pokožku tělovým máslem Dermedic Hydrain3

Pečujte o svoji pokožku tělovým máslem Dermedic Hydrain3

SOUTĚŽ!


V létě je pokožka častěji vystavována přímému slunečnímu záření, vodě a větru, a tak potřebuje tu nejlepší péči a ochranu. Nové ultra-hydratační tělové máslo Dermedic HYDRAIN3 obsahuje patentovaný komplex AqualareTM. Ten v sobě spojuje artéskou termální vodu a hned čtyři formy kyseliny hyaluronové pro maximální výživu, regeneraci a obnovení správného fungování ochranné bariéry pokožky. Termální artéská voda se řadí mezi nejkvalitnější vody na planetě i díky vysokému obsahu minerálů a 100% přirozené čistotě. Ultrahydratační tělové máslo Dermedic HYDRAIN3 je určené pro silně dehydratovanou nebo výjimečně vysušenou pokožku.  

I když se může zdát, že letní sluníčko kůži prospívá, ne vždy tomu tak je, zvlášť když pokožka není dostatečně hydratovaná a chráněná. Nové ultra-hydratační tělové máslo poskytuje pokožce hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci, okamžitou úlevu od pocitu napjaté pokožky a podporu správného fungování ochranné bariéry pokožky.

 

AQUALARETMKOMPLEX TERMÁLNÍ VODY A KYSELINY HYALURONOVÉ

Mimořádný hydratační a vyživující účinek ultra-hydratačního másla Dermedic HYDRAIN3 je založen na patentovaném komplexu AqualareTM. Ten zahrnuje hned čtyři různé formy kyseliny hyaluronové, artéskou termální vodu, glykosaminoglykany a trehalózu. Díky tomuto komplexu má máslo Dermedic HYDRAIN3 mimořádně silný hydratační účinek, výrazně zlepšuje pružnost pokožky, pomáhá snížit výskyt vrásek.

Artéský termální pramen, tedy artéská voda, která je velmi bohatá na minerály, je jedna z nejkvalitnějších vod na planetě a považuje se za vodu vzácnou. Voda z pramenů vytéká na povrch pod tlakem a není čerpána násilím. Při samotném procesu jejího zpracování je očištěna od bakterií a nežádoucích látek, a navíc je zvyšována její energie. Studny s artéskou vodou byly známy už ve starověkém Egyptě, ale vyskytují se téměř po celém světě včetně České republiky. Vodní jezera leží v hloubce 170 m a jsou chráněna nepropustnými horninami, které zaručují 100 % čistotu a nezávadnost této vody.

Polysacharidy se přirozeně vyskytují v kůži, kde vážou vodu. Trehalóza je přírodní cukr, který pomáhá pokožce akumulovat vodu, příznivě působí na zadržování vody v epidermis, posiluje bariérové funkce pokožky.

Obsah mandlového a kokosového oleje, a bambuckého másla podporuje hydratační a vyživující účinky přípravku. Máslo zklidňuje podráždění pokožky, činí ji vláčnější a hladší. Vitamin E navíc chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály. Máslo po nanesení nezanechává mastný film, ale jen zklidněnou, osvěženou, a především hydratovanou pokožku. Ultra-hydratační máslo Dermedic HYDRAIN3 zabraňuje praskání a keratóze epidermis. Naneste po koupeli či sprše na pokožku celého těla a vmasírujte.

Více informací na Notino.cz, kde zakoupíte 225 ml za 279 Kč.

 

Dermokosmetika DERMEDIC byla vytvořena na základě zkušeností dermatologů, kteří ji také doporučují pro její šetrnost a účinky. Vychází vstříc speciálním potřebám pleti, například citlivé, dehydrované, problematické, s rozšířenými žilkami atd. Výroba společností Biogened splňuje standardy správné výrobní praxe (GMP), což je soubor metod a postupů zajišťujících nejvyšší možnou kvalitu výroby. Při výrobě dermokosmetiky DERMEDIC je využívána výhradně voda z artéského termálního pramene. Jde o vodu s nejvyšší čistotou zbavenou všech látek s alergenním a dráždivým potenciálem.

 

My jsme si pro vás připravili tři výhry v podobě tělového másla a jednoho produktu ze stejné řady
jako překvapení.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: L. Tománková, P. Kunešová