Kofeinová voda Tchibo Coffizz vás udrží ve střehu

Kofeinová voda Tchibo Coffizz vás udrží ve střehu

Naprostá novinka i kategorie nápojů - funkční voda


Společnost Tchibo představuje naprostou novinku v kategorii funkčních vod, kofeinový nápoj Tchibo Coffizz. Aktuálně jde o jedinou kofeinovou vodou na českém trhu. Tchibo Coffizz propojuje pramenitou vodu a energii přírodního kofeinu, která pochází ze zelených zrn kávy 100% Tchibo Arabica. Novinku zákazníci ochutnají s ovocnou příchutí marakuji nebo citronu a máty, obě varianty z praktické plastové lahve o objemu 0,5 litru za doporučenou MO cenu 39,90 Kč. Tchibo Coffizz je k dostání v obchodech Tchibo a v široké maloobchodní síti.

„Naše unikátní kofeinová voda Tchibo Coffizz, jediná svého druhu v segmentu nápojů RTD (ready to drink) na českém trhu, podpoří vaši koncentraci a povzbudí mysl, osvěží, zažene žízeň a přinese radost z ovocné chuti, která pro někoho může být překvapující. Nápoj totiž nechutná po kávě, protože obsažený kofein není nositelem chuti. Věříme, že přesně to jsou atributy, díky kterým si voda brzy získá své fanoušky i mezi lidmi, kteří kávu nepijí. Tchibo Coffizz ale stejně tak dobře vyhoví i milovníkům kávy, kteří si rádi dopřejí změnu ve chvílích, kdy potřebují vzpruhu, ale jsou už přesyceni chutí kávy. Nápoj dodá energii a povzbudí. Je ideální, když máte před sebou náročný den, potřebujete se 100% soustředit, čeká vás důležitá schůzka, těžká směna nebo dlouhá cesta autem,“ doplňuje k novince Dana Jindřichová, Business Development Manager společnosti Tchibo Praha.

Osvěžující nápoj Tchibo Coffizz chutná jako voda a zároveň nabízí funkční benefity kávy - dodává energii, povzbudí mysl, udržuje ve střehu a hydratuje. Představuje čirou energii přírodního kofeinu se sílou odpovídající dvojitému espressu. Kofein ale není nositelem chuti, proto Tchibo Coffizz nechutná po kávě, ale po ovoci. Obě příchutě, tedy maracuja a citron s mátou, obsahují cukr na úrovni minerálních vod, nikoli limonád, přičemž druhá jmenovaná varianta je připravena v tak zvané light verzi se sníženým obsahem cukru. Pramenitá voda je v nápoji jemně sycená.

Marketingová podpora

K představení novinky Tchibo Coffizz využije společnost externí i interní kanály. V rámci externí komunikace půjde především o televizní spot, přesněji pěti sekundový tag-on připojený ke kmenové kampani Tchibo na spotřební zboží. Nechybí samozřejmě ani on-line kampaň, která se opře o sociální sítě, klasické bannery na různých platformách a optimalizaci vyhledávání. Dále je v plánu spolupráce s influencery a prezentace formou samplingu na různých letních akcích. Důležitou součástí kampaně je i PR. Z vlastních marketingových nástrojů firma využije média jako je newsletter, bannery, informace na stránkách e-shopu tchibo.cz a inzerce v týdenním tištěném magazínu Tchibo. Uvedení novinky na trh podpoří masivní vystavení ve vlastních kamenných obchodech společně s POS materiály.

 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

Více na www.tchibo.cz.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o balíček produktů od Tchibo.cz.

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: J. Plášková, D. Zítková, O. Černous