Vyhrajte erotický thriller, který se stal filmovým trhákem

Vyhrajte erotický thriller, který se stal filmovým trhákem


Mezinárodní bestseller, sexy a zároveň hluboce romantický, který inspiroval filmový trhák Netflixu. První díl erotické trilogie z pera úspěšné polské spisovatelky Blanky Lipińské.

Laura Bielová je se svým přítelem na dovolené snů na nádherné Sicílii. Druhý den jejich pobytu, o svých devětadvacátých narozeninách, je unesena. Únoscem není nikdo jiný než hlava mocné sicilské mafiánské rodiny, nesmírně pohledný mladý don Massimo Torricelli, odhodlaný Lauru vlastnit za každou cenu. Má k tomu své důvody. Nedávno se ho někdo pokusil zavraždit, a když pak zraněný bojoval o život, před očima se mu objevila vize krásné ženy, která Lauře jako by z oka vypadla. Po zotavení si slíbil, že neznámou ženu ze svého snu najde a udělá všechno pro to, aby mu patřila – bez ohledu na to, co to bude stát.

Massimo má v plánu držet Lauru po celých 365 dní ve svém paláci a pokusit se získat její srdce. Pokud se do něj Laura během této doby nezamiluje, propustí ji. Jestli se ale pokusí uniknout, najde si ji a nechá zavraždit celou její rodinu.

Laura je svým pohledným a mocným únoscem brzy okouzlena. Vztah, který se mezi nimi rozvíjí, je ale nejistý
a riskantní, a síly, které nemají pod kontrolou, stále hrozí tím, že se pouto mezi nimi přetrhne…

 

Nakupovat můžete na baronet.cz/365-dni.

My jsme si pro vás připravili soutěž a tři výherci se mohou těšit na erotickou knihu 365 dní.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: O. Prokůpková, L. Cejpíčková