Nenechte si ujít nové byty na Praze 10 v Malešicích

Nenechte si ujít nové byty na Praze 10 v Malešicích


Novostavby jsou v posledních let horké zboží a jsou žádané snad v každé lokalitě. Hned dvojnásobně to však platí pro Prahu, kde je celkově až kritický nedostatek příležitostí k pořízení vlastního bydlení. Z toho důvodu je dobré dávat pozor na nové nabídky, které se objevují. Developerské projekty totiž mohou obsahovat přesně takový byt, jaký právě hledáte. Více informací o nových byte na Praze 10 v Malešicích najdete v tomto článku.

Nové byty Malešice

Pokud hledáte nové bydlení v Praze v lokalitě, která má výbornou občanskou vybavenost a pohodlnou dostupnost do centra, ale nechcete snížit ze svých požadavků na klidné místo poblíž přírody, budou se vám novostavby Malešice zamlouvat. Nabídnou totiž krásnou lokalitu, kde nechybí parky a klidné zázemí. Projekt Malešický háj představuje lukrativní příležitost, jak si pořídit krásný nový byt v této poptávané části města.

Pestrý výběr bytových jednotek o různých výměrách

Prodej bytů Praha 10 zahrnuje jednotky o různých dispozicích a rozměrech. Nejmenší variantou jsou jednopokojové byty. Klasikou jsou dvou či třípokojové byty, které jsou vhodné pro páry či menší rodiny. A pro náročnější jsou v nabídce i luxusní byty s až pěti pokoji a podlahovou plochou přes 130 m2.

Časový harmonogram projektu

Když se rozhodnete pro nové byty Malešice, prostudujte si s dostatečným předstihem také časový harmonogram celého projektu. Zjistíte totiž, jestli odpovídá vašim plánům a představám. Pro byty Praha 10 byl prodej zahájen v polovině roku 2021, kdy Metrostav Development zahájil výstavbu. Kolaudace by měla proběhnou ke konci roku 2022 s tím, že nastěhování by mělo být možné v polovině roku 2023. Rozhodně ale nečekejte příliš dlouho, protože mnoho bytů je již prodaných či rezervovaných, protože podobných projektů je v Praze stále velký nedostatek a poptávka značně převyšuje nabídku.