Vánoční dekorace pro váš domov

Vánoční dekorace pro váš domov


Kouzlo světla

Dny se krátí, sluníčka ubývá, je hezké mít více záře a třpytu doma… proto mohou začít první přípravy na adventní čas! Světelné řetězy, vánoční výzdoba i sady pro výrobu vlastních dekorací, to vše najdete v naší nové kolekci, která potěší malé i velké fanoušky vánočních svátků. Jak si svůj domov vyzdobíte, je na vás, my vám nabídneme možnosti, jak rozzářit interiér i exteriér svátečním leskem. Kolekci „Kouzlo světla“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 8. listopadu 2021, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 2. listopadu.

 

Sada na výrobu látkového adventního kalendáře
Kompletní sada na ušití kalendáře. Obsahuje 24 kousků nastříhané látky s vánočním motivem a jeden vzorový střih. Součástí je přesný návod. Látka, nitě a šňůrka jsou ze 100% biobavlny. Látkové díly měří 12 x 28 cm. Předběžná cena za sadu 349 Kč.

 

Dekorační věnec s LED
Zajistí adventní náladu. Věnec o průměru 35 cm má 48 pevně zabudovaných LED světýlek, které vydávají teplé bílé světlo. Dekorace je na baterie a s funkcí časovače. Předběžná cena 799 Kč.Světelný závěs s LED „Hvězdičky“
Závěs s hvězdičkami. Pevně zabudované LED světýlka svítí teplým bílým světlem. Závěs má funkci časovače. Délka ozdobné části je 120 cm, kabel je dlouhý 3 m. Předběžná cena 499 Kč.

 

Nápis s LED
A Vánoce jsou tady. Nápis je z kvalitního světlého dřeva s LED světelným zdrojem, které vydává teplé bílé světlo. Má časovač a kabel o délce 2 m. Rozměry dekorace jsou 40 x 15 x 3 cm. Předběžná cena 499 Kč.


Světelný řetěz s kuličkami s
 LED
Zútulní každé místo. Řetěz má 19 mikro LED světýlek. Je na baterie a jeho délka je 250 cm.
Předběžná cena 349 Kč.


Svíčka z pravého vosku
Svíčku z pravého vosku s LED zdobí mikrořetěz. Ten má 21 malých LED. Svíčka s efektem mihotavého plamene je na baterie s funkcí časovače a je vysoká 15 cm. Předběžná cena 399 Kč.

 

Domečky z pravého vosku s LED, 2 ks
V sadě je malý a velký domeček. Mají LED světelný zdroj s teplým bílým světlem. Jsou na baterie s funkcí časovače. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

 

Světelná dekorace s LED
Čarovné paprsky světla. Dekorace má 60 paprsků o délce 15 cm se 120 LED světýlky, má 8 světelných režimů s funkcí stmívání. Dekorace je na baterie s funkcí časovače a je na dálkové ovládání. Předběžná cena 449 Kč.

 Dekorační stromečky, 2 ks

Drobnost, která přinese Vánoce na každý stůl i poličku. Výška každého stromečku je 15 cm.
Předběžná cena za sadu 279 Kč.

 

Solární venkovní svítidlo „Hvězda“
Svítidlo na solární energii s externím solárním panelem. Svítidlo vydává teplé bílé světlo, má senzor stmívání a akumulátor Ni-MH s bodcem k zapíchnutí do země. Svítidlo je odolné vůči stříkající vodě. Průměr hvězdy je 40 cm. Předběžná cena 1.790 Kč.

 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více také na www.tchibo.cz.