Nestačí poslouchat…tyto oblíbené erotické povídky musíte procítit

Nestačí poslouchat…tyto oblíbené erotické povídky musíte procítit

Vaše fantazie nikdy nebyly tak skutečné 


Světová nejvýznamnější značka na poli sexuálního wellness, Satisfyer, a erotická platforma BERLINABLE vyzvaly začínající autory z celého světa, aby jim poslali své fantazie inspirované funkcí vzdáleného ovládání       v aplikaci Satisfyer Connect – a oni vyslyšeli naši výzvu! Z 82 různých povídek nakonec vznikl zcela nový žánr – REMOTYCA!

V létě jsme vás vyzvali, abyste tyto povídky prozkoumali na platformě BERLINABLE a použili k tomu naši aplikaci Satisfyer connect, která je zdarma. Nyní už můžete tyto povídky nejen poslouchat, ale take je cítit           a prožít se svým Satisfyerem. Povídky byly namluveny do angličtiny a němčiny a jsou k dispozici v našem Spotify playlistu, aplikacií Satisfyer connect a platformě BERLINABLE.

Aplikace Satisfyer connect, která byla představena v roce 2020, nabízí možnost předat ovládání vaší hračky na sexuální wellness vašemu partnerovi a to dokonce vzdáleně…a ještě něco navíc!

S využitím ovládacího prvku „Ambient Sound“ jsou hudba a mluvené slovo převedeny na vibrace ve vaší hračce. Ovládací prvek „Music Vibes“ vám pak umožňuje převádět streamovanou hudbu nebo hudbu z vaší hudební knihovny na paralelní vibrace. Tímto přináší Remotyca playlist zcela jiný rozměr zážitků, na které dosáhnete přímým párováním playlistu ve Spotify s aplikací Satisfyer connect.

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání v Satisfyer a certifikovaná klinická sexuoložka:

“Uvolněte se poslechněte si se Satisfyer Connect smyslný Remotyca playlist. Toto unikátní partnerství vás přenese až za hranu vzrušení a přinese vám zcela nový rozměr poslechu erotických povídek, ve kterém zvuky, slova a sexuální technologie dokonale spolupracují, aby roznítili vaše nejskrytější touhy a požitky. Zažijte to stimulující svádění v každé z erotických povídek a nechte své tělo prožívat legendární vjemy, které může poskytnout pouze Satisfyer.”

 

REMOTYCA playlist přináší novou úroveň vice-smyslových zážitků: Nabízíme možnost poslouchat erotické povídky a zároveň je cítit přes Váš Satisfyer, do kterého jsou přenášeny vibrační vzorce specifické pro každou povídku. Tyto vibrační vzorce, které jsou propojeny s celkem 60 audio soubory.

Každý týden bude nově představeno 10 soborů s erotickými povídkami. Toto je úžasný způsob, jak přivést představivost k životu a prožít své erotické fantazie tak jako nikdy předtím. Takže nepromeškejte žádné nové vydání!

 

 

 

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti.

Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 343 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou

a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných ks od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu. Pro více informací navštivte www.satisfyer.com

BERLINABLE je první platforma na světě pro exkluzivní erotické umění, audio a elektronické knihy. Společnost BERLINABLE, která byla založena v Berlíně, hlavním městě potěšení a rozkoše, podporuje novou revoluci sexuálních technologií a sexuálního wellness prostřednictvím uměleckých erotických médií, která vytvořilo 70 nezávislých autorů a 40 fotografů z 20 zemí. BERLINABLE magazín SEX&SOCIETY poskytuje pohled do zákulisí inspirativního, avantgardního hnutí s posláním učinit svět lepším místem.