Kam za zimním wellness pobytem? Jednoznačně do Mariánských Lázní!

Kam za zimním wellness pobytem? Jednoznačně do Mariánských Lázní!

Touží vaše tělo i mysl po chvílích odpočinku, kdy se položíte na lehátko a tělo necháte hýčkat masáží, pak si zajdete do bazénu nebo sauny a den zakončíte procházkou nádhernou přírodou? Proměňte tento sen v realitu a vydejte se na zimní wellness pobyt. Kam? No přece do Mariánských Lázní!


Mariánské Lázně zvou k návštěvě po celý rok

Taky si teď říkáte, proč se tam vydat v zimě, když to tam nejvíc žije v létě? Právě proto! V létě je zde spousta turistů, v zimě budete mít čas si město pořádně prohlédnout, vydat se na výlety, užít si procedur. To všechno bez všudypřítomných davů.

Mariánské Lázně prostě zvou návštěvníky po celý rok, a to i přesto, že se nemohou pochlubit nijak zvlášť dlouhou historií. Není to tak dávno, kdy na místech, kde teď stojí krásné hotely, bují nádherná příroda
a rozprostírá se tu kolonáda, byl jen hustý prales a bažina.

Ano, tak tomu bylo. Až na konci 18.století se to začalo měnit, díky lékaři Josefu Janu Nehrovi, který se tehdy začal zajímat o vlastnosti pramenů a jejich blahodárné účinky na lidské zdraví.Co vás na takovém zimním wellnessu čeká?

Wellness není jen bazén, sauna a možná i vířivka, ale taky masáže, koupele a další wellness procedury, které nechají vaše tělo zregenerovat. Mezi ně jednoznačně patří i procházky na čerstvém vzduchu.

Tip číslo jedna: Wellness pobyt se Saunovým světem

Chateau Monty Spa Resort, který je dominantou města vás zve na zimní wellness pobyt, jehož součástí je nejen polopenze, ale i suchá masážní vana, parafínový zábal, vstupy do Saunového světa i neomezený vstup do hotelového bazénu a římských lázní. Vaši duši potěší dechberoucí výhled, váš žaludek zase prvotřídní gastronomie.

Tip číslo dva: Royal weekend v hotelu Nové Lázně

Architektonický skvost s bohatou historií a komplexní nabídkou tradičních léčebných a wellness pobytu, to je hotel Nové Lázně, který má v nabídce třeba balíček Royal weekend. Jeho součástí je polopenze, částečná aroma masáž a volné vstupy do historických Římských lázní se 3 bazény, Aqua wellness centra v hotelu Hvězda i do Premier fitness centra v hotelu Centrální lázně.Tip číslo tři: 4 elementy wellness v hotelu Excelsior

Hotel Excelsior najdete v samém srdci Mariánských Lázní. Pyšní se osobitou atmosférou, špičkovými službami a vynikající gastronomií. Dokladem je i balíček 4 elementy, který zahrnuje polopenzi, ovocné smoothie každé ráno, zábal s pomerančovým máslem, perličkovou koupel s olejem z marocké růže a částečnou masáž.

Tip číslo čtyři: Imuno start ve Spa Resortu Hvězda

Health Spa Resort hvězda patří mezi nejkrásnější budovy ve městě, hvězdnou wellness dovolenou slibuje
i balíček Imuno start. Jeho součástí je ubytování se snídaní, bylinný čaj po celý pobyt, minerální koupele s přírodním CO2, oxygenoterapie, inhalace i návštěva solné jeskyně a volné vstupy do Ensana Premier Fitness a Aqua wellness centra ve městě.