Pohodlné a rychlé parní žehlení LAURASTAR si zamilujete

Pohodlné a rychlé parní žehlení LAURASTAR si zamilujete

Parní žehlička se stala naším nepostradatelným pomocníkem, neboť oproti původním modelům bez páry dokáže výrazně urychlit a zpříjemnit tuto nepříliš populární činnost. To ovšem není nic
v porovnání s žehlením pomocí parního generátoru. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, už ho nedáte
z ruky.


Švýcarská značka, která vám usnadní život

LAURASTAR přichází na trh s neustále inovativními technologiemi, jež vám udělají život snazší. Vašemu oblečení poskytne dokonalou péči za pomoci špičkových žehlicích systémů a parních generátorů. Oděvy budou nejen kvalitně vyžehleny, ale též hygienicky ošetřeny. A to vše s co největším ohledem na životní prostředí. Suchá hygienická pára totiž dokáže zlikvidovat až 99, 99 % bakterií bez toho, že by při tomto procesu byla zatížena příroda skrze chemické výpary.

Žehlení s minimálním úsilím

Rozdíl mezi parním generátorem a běžnou žehličkou vybavenou párou je patrný hned na první pohled. Jedná se totiž o robustnější zařízení, které využívá celou řadu moderních technologií. Řeč je o 3D aktivní žehlicí ploše a funkci Sensteam. Ta snímá pohyby žehličky a automaticky aktivuje páru. Parní žehlení je tak mnohem efektivnější, neboť není třeba přihlížet k typu žehleného materiálu. Celý proces dovede k dokonalosti žehlící systém, díky němuž vyžehlíte oblečení za polovinu času.

5× proč ano

Parní žehlení vám přinese 5 nesporných výhod. Tou první je již několikrát zmiňovaná úspora času i námahy. Rovněž vám odpadne přemýšlení nad tím, na jakou teplotu máte oblečení žehlit. Parní generátor jednoduše zapnete a žehlíte. Nestane se vám již, že byste choulostivý materiál spálili. Také se rozlučte s bolavým zápěstím, které o sobě dává znát po několika hodinách žehlení. Parní žehlička je totiž velmi lehká. Za zmínku též stojí fakt, že nemusíte každou chvíli odbíhat doplňovat nádržku s vodou.