Nobilis Tilia otevírá svou první prodejnu v Praze

Nobilis Tilia otevírá svou první prodejnu v Praze

Výrobce nejkvalitnějších aromaterapeutických produktů Nobilis Tilia otevírá v srdci Prahy svou první prodejnu. Osobité místo s příjemnou atmosférou naleznete v pasáži Platýz. 


Slavnostní otevření proběhlo za účasti spolumajitelů firmy Adély Zrubecké a Petra Zrubeckého, kteří spolu se zaměstnanci přestřihli pásku a pozvali první návštěvníky. Přijďte si otestovat voňavé kosmetické zázraky
s léčivou sílou esenciálních olejů. Obchůdek Nobilis Tilia se pyšní adresou na přátelském místě v Nákupní pasáži Platýz, Národní 416/37.

 

Velmi rádi vás přivítáme na nové pražské adrese v historické pasáži Platýz. V objektu sloužící pro pro kvalitní
a zajímavé zboží, kde naleznete i galerii, kavárny a restauraci. “Objevili jsme mírumilovné místo uprostřed rušného shonu velkoměsta. Návštěvník si zde může užít svůj vzácný klid a právě to, bylo pro výběr místa našeho obchůdku zásadní,” říká Adéla Zrubecká. Jen málo domů v Praze má tak bohatou a zajímavou historii. Do Nákupní pasáže Platýz se dostanete z Národní ulice, ale i průchodem z Uhelného trhu. Přijďte načerpat bylinnou sílu aromaterapie do prvního pražského obchůdku, vyberte si přesně to, co potřebuje vaše tělo v tuto chvíli.

Pokud ještě neznáte českou aromaterapeutickou značku s téměř třicetiletou historií, dovolte, abychom ji představili. Nobilis Tilia pochází z okouzlující přírody Českého Švýcarska. Vyrábí ty nejčistější aromaterapeutické kosmetické řady pro celou rodinu. Vyberte si komplexní péči pro miminka, malé děti, dospívající, ale i pro zralé ženy a muže, a to i když máte specifické potřeby pokožky nebo pro podporu imunitního systému. Hledáte skutečně prověřenou certifikovanou přírodní CPK, ale i CPK BIO a veganskou péči? Nobilis Tilia nalézá a pěstuje zdravou individuální krásu. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia pracuje v souladu s našimi vnitřními rytmy, podporuje přirozené funkce naší pokožky i celého těla. Firma akcentuje dlouhodobou udržitelnost s ekologickým přístupem, vyrábí na jednom místě a má vlastní kořenovou čističku odpadních vod. Balení výrobků je snadno ekologicky odbouratelné a recyklovatelné. 

Na počátku všeho stál absolvent přírodovědecké fakulty Zbyněk Šedivý, který v 90. letech odstartoval výrobu stoprocentně přírodní kosmetiky v Krásné Lípě. Dr. Šedivý je totiž botanik a zajímají ho léčivé rostliny, jejich pěstování i zpracování. Tak vznikla krásno-lipská Nobela, založená na celostním přístupu. Svým umem se k panu doktorovi v roce 2003 přidala aromaterapeutka Adéla Zrubecká, s diplomem Institutu tradiční přírodní medicíny a aromatarapie v Londýně a společně tak propojili tradiční čínskou medicínu, ajurvédu, antroposofii
i biodynamické zemědělství. Třetím spolumajitelem značky je Petr Zrubecký, který se osobně stará o technické zázemí celé budovy Nobilis Tilia. Tímto propojením tří profesionálů různých oborů dostala podobu soudobá Nobilis Tilia, jejíž jedinečné know-how je aromaterapie i pro ty nejnáročnější. A protože aromaterapie využívá blahodárných účinků éterických olejů (především v jejich biokvalitě), jejím používáním pečujeme i o svou vnitřní rovnováhu. Každý éterický olej má totiž specifické účinky nejen na pleť, ale i na naše duševní zdraví. Nobilis Tilia drží krok s novými poznatky a světovými trendy, vše s respektem k člověku a přírodě zároveň. Najdete zde např. i rostlinné oleje lisované za studena pro vnitřní užití, obsahují totiž nepřeberné množství minerálů
a vitamínů. Když potřebujete dodat zvláštní pozornost tělu i vnitřně. “Nenuťte se používat oleje, které léčí to či ono, když vám nevoní. Respektujte reakci vlastního těla,“ nabádá Adéla Zrubecká.

 

Vybrat dárek pro své blízké, abyste je obdarovali něčím výjimečným k potěšení oka, ducha, mysli a třeba
i čichových buněk je v Nobilis Tilia jednoduché. S jejich výběrem vám s radostí pomohou prodejní asistentky v obchůdku v Praze a na Vlčí Hoře. V nabídce najdete koupelové oleje pro zdraví, zklidnění i dobrou náladu. Všechny nesou osvědčení CPK BIO, což zaručuje jejich vysokou kvalitu. Aroma difuzér je v zimním období nezbytnou součástí domova. Difuzér se zvlhčovačem vzduchu v designu Sovičky s barevným podsvícením je poslední krásnou novinkou. Kniha Aromaterapie podle zvěrokruhu od Adély Zrubecké ve spolupráci s Milanem Gelnarem udělá radost ženě, která chce více prostoupit do tajů vůní, ale sortiment nabízí kromě knih také sadu originálních výkladových karet éterických olejů v léčivých mandalách. Dárkové sady jsou zaměřené pro každého člena rodiny i pro muže a děti. Parfémem Srdcem uděláte radost nejedné ženě, kterou si podmaní citrusovo-lipová vůně éterických olejů. Přímo na místě v obchůdku můžete zakoupit i dárkový poukaz pro někoho na kom vám záleží. Pokud hledáte něco speciálního, tak pro vás máme Vzdělávací kurz aromaterapie. Celodenní kurzy jsou určené nejen pro kosmetičky, ale pro kohokoliv, kdo o sebe a své nejbližší rád pečuje. Prozkoumejte svět vůní a seznamte obdarované s účinky éterických olejů.

Více naleznete na www.nobilis.cz.