Aprílové počasí si zaslouží aprílovou módu

Aprílové počasí si zaslouží aprílovou módu


Venkovní móda pro celou rodinu 

Jaké dnes bude počasí? Na to se už nemusíte ptát, protože pro vás, vaše děti i vašeho čtyřnohého miláčka máme vše, co je potřeba k dobrodružství venku i za nepříznivého počasí. Kromě funkčních outfitů a vybavení pro psy nabízíme také praktické vychytávky na kolo. Prostě vše pro perfektní výlety. Kolekci s názvem „Aprílové počasí“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 11. dubna 2022, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 5. dubna.

                        

Parka do deště
Parka je s recyklovaným materiálem. Je větruvzdorná a nepromokavá díky dvouvrstvému laminování se zatavenými švy. Materiál je odolný vodnímu sloupci do 5.000 mm. Má stojáček, kapuci, velké nakládané kapsy a v pase šňůrku k úpravě šířky. Předběžná cena 1.490 Kč.

 

Oboustranná prošívaná bunda
Bunda je s recyklovaným materiálem. Jedna bunda – dva vzhledy, z každé strany je bunda v jiné barvě.
Má jemné vatování. Předběžná cena 1.490 Kč.

 

 

Pánská bunda do každého počasí
Bunda s ekologicky šetrnou impregnací evoPel. Materiál je odolný vodnímu sloupci do 5.000 mm.
Předběžná cena 1.290 Kč.


 

Dětské kalhoty do deště
Kalhoty jsou s recyklovaným materiálem. Jsou větruvzdorné, nepromokavé a prodyšné. Materiál je odolný vodnímu sloupci do 5.000 mm. Předběžná cena 399 Kč.

Fleecová vesta
Vesta je s recyklovaným materiálem. Má malý stojáček a na předním dílu dvě nakládané kapsy. V nabídce je ve dvou barevných provedeních. Předběžná cena 349 Kč.

 

Obleček pro psy
Obleček je s recyklovaným materiálem. Je z odolného, vodoodpudivého materiálu. Obleček je vhodný pro psy s délkou hřbetu do 36 cm. Předběžná cena 499 Kč.


Potah na sedlo
Potah je z paměťové pěny. Je vodoodpudivý a opatřený reflexními prvky. V nabídce je v černé a oranžové barvě. Předběžná cena 279 Kč.

Cyklistická brašna na řídítka
Brašna je s recyklovaným materiálem. Snadno ji upevníte na kolo pomocí druků. Lze ji používat jako běžnou tašku na nákup. Její objem je 7 l a rozměry jsou 28 x 21 x 15 cm. Předběžná cena 499 Kč.

 

Více na www.tchibo.cz.

 

My pro vás máme soutěž o poukázku na nákup v hodnotě 300 Kč.

Odpovězte správně na otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: M. Rybářová, L. Bočková