Odlíčená a čistá pleť je základ krásy

Odlíčená a čistá pleť je základ krásy


Stejně jako loni, i letos soutěž Obchodník roku 2021 ovládla síť lékáren Dr. Max. Ta se stala absolutním vítězem především díky své zapamatovatelnosti a loajalitě svých zákazníků. Kromě celkového vítězství ovládla také kategorii Lékárna roku, a to především díky své zapamatovatelnosti u 78 % zákazníků. Dr.Max coby největší tuzemská síť lékáren nabízí posledních deset let i stejnojmenné produkty vlastní značky. Kromě nich můžete v lékárenské síti Dr.Max zakoupit i kosmetiku světově uznávaných značek.

Dnes soutěžíme o tři micerální vody Eucerin Dermato Clean 3v1, 400 ml/469 Kč, zakoupíte v síti lékáren Dr.Max a na www.drmax.cz.

Eucerin DermatoCLEAN je jemná, ale účinná micelární pleťová voda pro všechny typy pleti. Odstraňuje nečistoty z pleti a poradí si s pleťovým i očním voděodolným make-upem. Navíc obsahuje přírodně identické hydratační složky glukoglycerol a kyselinu hyaluronovou, které chrání pleť před vysoušením. Je dermatologicky
i ophtalmologicky testovaná a je vhodná i pro citlivou pleť a nositelky kontaktních čoček, neobsahuje alkohol ani parfemaci. Pomocí odličovacího tamponu naneste micerální vodu na obličej, krk a dekolt. Jemně otřete
a v případě potřeby zopakujte i pomocí více tamponů, dokud nebude tampon čistý. Pleť může po očištění volně dýchat, uchovává si přirozenou hydratační rovnováhu a je jemná a svěží.


Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: O. Kaucký, L. Šimonová, D. Černá